Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VYHRÁL ORTEL

  Českého slavíka vrátila skupina Kabát i Michal David!

  30.11.2017 08:08 / celebrity google+ twitter facebook

  Letošního Stříbrného slavíka se rozhodl vrátit jeho držitel Michal David. Připojil se ke skupině Kabát, která tak učinila jako první. Umělcům vadí, že pořadatel manipuloval s výsledky. Ortel sám přiznal, že hlasování jeho fanoušků nebylo fair play.

  Ortel. lupa
  Ortel ví, že jeho fanoušci nehlasovali fair play. | Showpix

  Skupina Ortel získala v anketě Český slavík nejvíce hlasů. Kabát byl druhý. Mezi zpěváky byl Tomáš Ortel druhý za Gottem. Vyplývá to z neupravených čísel, která po několika dnech zveřejnil pořadatel. Paradoxně ale již vyhlášené výsledky ankety nezmění.  

  Do ankety hlasuje směšné množství lidí. Na první místo stačí jen pár tisíc hlasů.
   

  Pořadatel Jaroslav Těšínský chtěl zachránit čest Českého slavíka tím, že nařkl fanoušky zpěváka Tomáše Ortela se stejnojmennou kapelou z nefér hlasování. Některé Ortelovy hlasy jednoduše neuznal. Vše přiznal až den po udílení cen, což způsobilo velké rozčarování. Skupina Kabát okamžitě ocenění vrátila. Podobně zareagoval i Michal David.


  „Právě jsem obdržel zprávu, že Tomáši Ortelovi přišlo 31 086 hlasů. Jedu proto vrátit Stříbrného slavíka na agenturu Musica Bohemica. Já tedy přijmu Bronzového slavíka, jelikož kdybych to odmítl, zklamu tím mé fanoušky, kteří mi poslali hlas. Dle pořadatele jednal Ortel proti pravidlům ankety tím, že na svém profilu ovlivnil padesát tisíc adresátů, komu mají a komu nemají posílat hlasy. To je věc pořadatele, ne moje. Já musím respektovat skutečný počet hlasů,“ napsal Blesku Michal David, který získal něco přes 17 tisíc hlasů.


  "Hlasování vlastního fanklubu nebylo férové," připustil Tomáš Ortel pro Blesk. „Způsob hlasování do ankety Čeký slavík nebyl podle regulí fair play, to musím přiznat, ale pořadatel nás měl kontaktovat, a upozornit na to, že něco takového zjistil,“ uvedl Ortel. Nyní má přitom paradoxně mnohem větší popularitu, než kdyby se kauza nestala. Cenu Český slavík by nyní prý v žádném případě nepřijal.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...