Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRÁLOVSKÉ ZÁSNUBY

  Princ Harry se bude ženit! Zásnubní prsten tvoří diamanty po princezně Dianě!

  29.11.2017 02:02 / celebrity google+ twitter facebook

  Britská královská rodina oznámila světu další šťastnou novinku. Princ Harry se na začátku listopadu zasnoubil s herečkou Meghan Markle. Prý to bylo velmi romantické!

  harry lupa
  Princ Harry se zasnoubil. | Instagram

  Novinku se pár rozhodl veřejnosti sdělit v rámci setkání s novináři v zahradách Kensingtonského paláce. Snoubencům to velice slušilo. Harry oblékl klasický modrý oblek a Meghan pro tuto příležitost zvolila zelené šaty a bílý krátký kabát.  

  Svatba se uskuteční na jaře roku 2018 a pár bude společně žít v Nottingham Cottage v Kensingtonském paláci.
    

  Zásnubní prsten je autorským výtvorem prince Harryho, který má jeho návrh na svědomí. Do šperku jsou vsazeny diamanty, které patřily princezně Dianě. "Zásnuby byly velmi romantické," prozradil zamilovaný pár. „Najednou si přede mnou klekl, bylo to tak úžasné,“ dodala Meghan. Žádné konkrétní detaily Harry ani Meghan říct nechtěli.

   

  Pár působil na setkání velice štastně. "O Meghan jsem věděl, že je to ta pravá, od našeho prvního setkání," přiznal princ novinářům. Jeho předchozí vztahy prý ztroskotaly, protože jeho partnerky neustály tlak médií. „Hned zezačátku se na nás sesypalo plno pomluv, proto jsem se rozhodla, že bulvár nebudu vůbec číst,“ zdůraznila Meghan jeden z důvodů, proč jim vztah stále klape.

   

  Princ Harry má za sebou pěkně divokou minulost. Nechal se například vyfotit v rouše Adamově při divokém večírku v Las Vegas. Už jako nezletilý se nevyhýbal alkoholu. Přiznal se, že kouřil marihuanu a z večírků se rád vracel až nad ránem. Pak se ale polepšil a mimo jiné pracoval v Africe v sirotčinci.

   

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...