Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MISS UNIVERSE

  Kritika dívek za promenády v plavkách!

  27.11.2017 08:08 / celebrity google+ twitter facebook

  Miss Universe 2017 se stala soutěžící z Jižní Afriky, na druhém místě skončila dívka z Kolumbie, třetí místo patří soutěžící z Jamajky. Česká Miss 2017 Michaela Habáňová se do úzkého výběru top 16 z celkového počtu 92 soutěžících neprobojovala.

  Michaela Habáňová na Miss Universe. lupa
  Michaela Habáňová na Miss Universe. | archiv Micahely Habáňové

  Na Miss Universe si to finalistky náramně užily. "Byl to nádherný čas a jsem vděčná, že jsem to díky vítězství v České Miss mohla zažít," řekla Michaela Habáňová.  

  Některé krásky musely čelit nečekaně ostré kritice svých vlastních zemí.
   

  Před samotným finále dívky musely tvrdě trénovat. "Byl to neskutečný dril. Dívej se na kameru, na porotu, špatně, znovu… byla to dřina. Od rána do večera jsme nacvičovaly," prozradila s tím, že se vzájemně dívky velmi sblížily a spřátelily. "Už nyní plánujeme, kdy se znovu potkáme. Pozvala jsem holky do České republiky na Silvestra," prozradila.

   

  Byly tu samozřejmě některé, které chtěly nesmírně uspět a šly si za tím přes mrtvoly. Hlavně Kolumbie, Island a Jižní Afrika, pro které je to životní sen a skoro s nikým se nebavily. Přála jsem to nejvíc soutěžící z Austrálie a Německa, byly skvělé,“ ohodnotila své soupeřky.

   

  Některé dívky přitom podle Habáňové měly velké politické problémy, protože se předváděly v plavkách, což se v mnoha zemích setkává s negativními ohlasy. „Největší problém měly holky z Egypta a Íráku. Dokonce jsem slyšela, že kvůli tomu, že šla v plavkách, byli její rodiče vystěhovaní ze státu. Bylo vidět, že ta situace pro ni byla nesmírně náročná,” popsala dojmy ze své účasti na Miss Universe.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...