Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NESKRÝVANÝ LUXUS

  Lucie Bílá měla šperky za 30 milionů, ale byla bosa!

  26.11.2017 08:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Lucie Bílá (51) získala na Českém slavíkovi dvacátou sošku. Na vyhlášení si vzala šperky za 30 milionů korun, ale boty nechala doma. Jako absolutní vítěz dostala 41 302 hlasů. Do ankety letos přišlo 155 tisíc hlasů.

  Lucie Bílá a Karel Gott na vyhlášení ankety Český slavík lupa
  Lucie Bílá a Karel Gott na vyhlášení ankety Český slavík. | Česká televize

  V kategorii zpěváků vyhrál tradiční anketu popularity už po dvaačtyřicáté Karel Gott (88). "Ani tentokrát jsem s tak dobrým volebním výsledkem nepočítal," uvedl Gott, který také poděkoval i bohu, že mu dal druhou šanci. Narážel tak na svůj nedávný boj s rakovinou. Na druhém místě se umístil Michal David, třetí skončil Tomáš Ortel z kapely Ortel.

  Mezi skupinami si odnesla cenu po dvanácté kapela Kabát. Bodovali také Ortel a Chinaski. Mimořádnou cenu Slavíka pro výjimečnou osobnost převzala Marta Kubišová.  

  Monika Absolonová (41) přišla na Slavíky se snoubencem Tomášem Hornou (37), se kterým se pokouší o miminko.
   

  Pozornost na sebe opět strhávala Lucie Bílá, tentokrát i kvůli šperkům. "Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy, proto mě na tak slavnostní večer doprovodil tento úchvatný šperk, v hodnotě třicet milionů korun,“ pochlubila se Lucie Bílá. Zpěvačka, která kromě dvacátého Českého slavíka letos získala i Absolutního slavíka za nejvyšší počet hlasů, byla sice ozdobená diamanty, ale cenu si převzala bosa. „Můj život je plný extrémů. Když Slavík, tak dvacátý. Když nemoc, tak v případě, že mám na koncertě třicet tisíc lidí. A navíc mám dneska zlomený malíček na noze. Proto jsem sem přišla bosa,“ vysvětlila v děkovaní řeči. 

  Mezi zpěvačkami zabodovala také Ewa Farná, Lucie Vondráčková i Anna K. Oči přítomných také zvědavě pokukovaly po příteli Moniky Absolonové. „Tomáš je úžasný přítel a báječný táta,“ prozradila s tím, že nyní plánují i rozšíření rodiny.  „Snažíme se, ale víc nezmůžeme. Už je to jen na přírodě. Dokud mi nebude sto let, chci další dítě,“ řekla. K jejímu dvouletému synovi tak možná brzy přibude sourozenec.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...