Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HEJBEJTE SE

  Ze školy Pergnerovou vyhodili, měla moc neomluvených hodin!

  27.11.2017 16:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Cvičitelka Hanka Kynychová už po jedenácté uspořádala velkou taneční show dětí z dětských domovů s názvem Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Den plný pohybu, tance, emocí, radosti a zábavy se tentokrát uskutečnil na pražském Žofíně, kam cvičitelka pozvala nejen téměř dvě stě dětí bez rodin, ale také celou řadu známých tváří. Včetně Terezy Pergnerové.

  Tereza Pergnerová. lupa
  Tereza se musela pořádně hýbat! | Nadační fond Hanky Kynychové

  Tereza Pergnerová byla jednou z největších hvězd bohulibé akce, která měla už po jedenácté podpořit zejména děti z dětských domovů. „Když mi přišla i letos smska od Hanky a já v diáři viděla, že budu moct přijít, tak jsem si říkala, že až si Hanka přečte, že přijdu, tak se zblázní,“ smála se Pergnerová. Na pódiu se pak svěřila moderátorce Milušce Bittnerové, že i ona chtěla být herečkou jako ona. „Ano, na konzervatoř mě přijali, chodila jsem tam, ale bohužel mě vyhodili. Ale nikoliv kvůli nedostatku talentu, ale kvůli velkému množství neomluvených hodin,“ přiznala autorka legendárního pozdravu Čágo belo, šílenci.  

  Děti byly skvělé a velmi vděčné. Organizátorům opět vehnaly slzy do očí.
   

  To zpěvák a skladatel Marek Ztracený konzervatoř dokončil. Na akci si dokonce zazpíval s Lukášem Mazačem z dětského domova v Humpolci a nesmírně ho tak potěšil a podpořil. "Byl to velmi silný zážitek, který vháněl slzy do očí," popsali diváci s husí kůží na rukou. 

   

  Pomáhat potřebným patří do výbavy každého civilizovaného člověka, proto jsem s radostí alespoň malinko přispěla a zúčastnila se Hančiny skvělé akce, předala jsem dětem ceny a odměnou mi byl sál plný skvělých, talentovaných a hlavně radostných dětí,“ vysvětlila svoji přítomnost herečka Markéta Hrubešová. Vystihla tak záměr celé činnosti Hanky Kynychové a jejího týmu. Mottem Nadačního fondu Hanky Kynychové totiž je, že pomáhat je normální a důležité je rozdávat emoce, radost, lásku a svůj čas oproti hmotným darům a šekům.

   

  Laďka Něrgešová už akci znala a moc se těšila. „Je to úžasná věc, kde se spojuje tolik dobrých věcí,“ zmínila moderátorka a dvojnásobná maminka. Ani manželka známého režiséra Jana Adamcová nebyla na show poprvé. „Akci každoročně podporuji, protože je smysluplná a cítím se tady krásně. Děti, které se jí účastní, posouvá dál a nás, co můžeme něčím přispět, pak naplňuje energií,“ popsala své pocity.

   

  Modelka Aneta Vignerová dorazila poprvé a vlastně nevěděla, co jí čeká. „Bylo to úžasné. Měla jsem z toho strašně pozitivní pocit! Děkuji moc Hance za pozvání,“ svěřila se plna emocí bývalá Miss ČR. Zazpívat dětem přijela z Brna Ilona Csáková, která akci podpořila už po druhé. Nechyběly ani hvězdy z oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas: Anička Slováčková, Milan Peroutka, Leona Machálková a mnoho dalších.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...