Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MISS UNIVERSE

  Mnohé miss podstoupily plastické operace!

  20.11.2017 06:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Česká Miss 2017 Michaela Habáňová se v Las Vegas připravuje na finále Miss Universe. Vzhledem k útoku, při kterém v Las Vegas zemřelo na začátku října několik desítek lidí, nesmějí soutěžící udělat ani krok bez ochranky, samy nesmějí jít ani na toaletu.

  Michaela Habáňová. lupa
  Miss Michaela Habáňová žádné plastiky nepotřebuje. | foto: Petra Odražilová

  Přísná opatření provázejí světovou soutěž krásy, které se účastní nejhezčí dívky z celého světa. „Nemůžeme vyjít z pokoje bez ochranky, nesmíme na záchod bez ochranky, nesmíme prostě nikam samy. Je to i kvůli tomu atentátu, co se v říjnu stal,“ informovala z Ameriky Česká Miss 2017. „Soutěží jsou tady úplně posedlí. Hned jak jsem přijela na hotel, chtěli se všichni fotit. A všude se s námi všichni chtějí fotit, je to neuvěřitelné, jak tím žijí.“  

  Česká Miss v Americe zaujala i tím, že závodně krasobruslila.
   

   

  Od příletu se Habáňová nezastavila a po dlouhé cestě jela z letiště rovnou na focení. „Cesta byla hodně dlouhá. Hned po příletu mě vyzvedli a jelo se na první focení. Další den se opět fotilo, česalo, rozhovory, dva dny v kuse,“ uvedla Michaela, která při rozhovorech zaujala ve večerních šatech Petry Pilařové, ale i tím, že závodně krasobruslila. „Prý na Miss Universe žádná soutěžící nikdy krasobruslení nedělala, velmi je to zaujalo.“

   

  Podle České Miss jsou finalistky nejprestižnější světové soutěže krásy velmi přátelské a milé. "Některé holky mají ale plastiky a botox v obličeji a jejich mimika se za celý den nepohne," prozradila Habáňová.

   

  Adeptky na titul Miss Universe se intenzivně věnují přípravám na finálový galavečer, čeká je show národních kostýmů, zkoušky na finále i charitativní aktivity. Některé dívky také navštívily místní kliniku zaměřenou na postižení mozku, aby podpořily povědomí o nemocech jako Parkinson, Alzheimer a jiné. Finále Miss Universe proběhne 26.listopadu.

   

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...