Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Nový chlap?

  Svobodná Lucie Bílá: Jede po hokejové legendě Jágrovi!

  02.02.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Že by měl český šoubyznys nový slavný pár? Bylo by to asi hodně zajímavé, kdyby si pro dalšího Slavíka šla Lucie Bílá a vedle sebe měla Jaromíra Jágra. Nic není nemožné, a jak se zdá, po rozchodu s Petrem Makovičkou se slavice rozhlíží po nějakém to opravdovém chlapovi. A v merku má právě i slavnou hokejovou osmašedesátku!

  Bílá Jágr lupa
  Že by nový pár českého šoubyznyszu a sportu? | archiv

  Lucie Bílá, která říká, že poslední dobou nemá čas ani na žádné lumpárny, tedy myšleno sex, ale sama moc být neumí. V posledních letech měla vedle sebe stále nějakého chlapa. Toho posledního, kavárníka Petra Makovičku, poslala k vodě, ale zůstali přátelé.

   

  Pro pořad televize Prima TOP Star sice lehce s nadsázkou, ale přesto uvedla, že jejím idolem, na kterého si myslí je 68. Tedy Jarda Jágr. Pak se zakřenila do kamery a odpověděla ve stylu: "Né, takhle vysoko já nemířím. No, i když, kdo ví..," usmála se lišácky zpěvačka.  

  Lucie Bílá je momentálně sama a není vyloučeno, že by si mohla myslet i na slavného Jardu Jágra!
   

   

  Že by snad Lucie, která je ze stejného okresu jako Jarda, tedy z Kladna, už věděla něco, co její fanouškové ne, tedy, že to mezi ní a hokejistou jiskří? Pro oba tábory fanoušků by to jistě byla bomba desetiletí a určitě by o reklamu měli oba postaráno. Jestli by se ale snesla Bílá s Jágrovou maminkou, kvůli které, jak zlí jazykové tvrdí, každá slečna od hokejisty odešla, je otázkou.

   

  "Jarda se určitě ženit nebude. S Bílou se znají nějak zběžně. Že je to hezká ženská, to on ví, ale že by jí chtěl za partnerku, no to nevím," uvedl pro Bleskově.cz jeden z lidí blízkých hokejistovi. Prý po všech slavných ženách, jako byla třeba Inna Puhajková, Lucie Borhyová a další, spíš hledá někoho méně mediálně propíraného.

   

  To Lucie Bílá, která se s Jágrem a ještě i tehdy se svým partnrem Makovičkou fotila po jednom ze svých koncertů, když si vezme něco do hlavy, tak s ní máloco pohne. A jestli se rozhodla získat Jágra, udělá pro to všechno. I kdyby měla letět za ním a pozvat ho osobně na svůj dubnový narozeninový koncert do Bratislavy, který už chystá.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...