Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Nový chlap?

  Svobodná Lucie Bílá: Jede po hokejové legendě Jágrovi!

  02.02.2016 00:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Že by měl český šoubyznys nový slavný pár? Bylo by to asi hodně zajímavé, kdyby si pro dalšího Slavíka šla Lucie Bílá a vedle sebe měla Jaromíra Jágra. Nic není nemožné, a jak se zdá, po rozchodu s Petrem Makovičkou se slavice rozhlíží po nějakém to opravdovém chlapovi. A v merku má právě i slavnou hokejovou osmašedesátku!

  Bílá Jágr lupa
  Že by nový pár českého šoubyznyszu a sportu? | archiv

  Lucie Bílá, která říká, že poslední dobou nemá čas ani na žádné lumpárny, tedy myšleno sex, ale sama moc být neumí. V posledních letech měla vedle sebe stále nějakého chlapa. Toho posledního, kavárníka Petra Makovičku, poslala k vodě, ale zůstali přátelé.

   

  Pro pořad televize Prima TOP Star sice lehce s nadsázkou, ale přesto uvedla, že jejím idolem, na kterého si myslí je 68. Tedy Jarda Jágr. Pak se zakřenila do kamery a odpověděla ve stylu: "Né, takhle vysoko já nemířím. No, i když, kdo ví..," usmála se lišácky zpěvačka.  

  Lucie Bílá je momentálně sama a není vyloučeno, že by si mohla myslet i na slavného Jardu Jágra!
   

   

  Že by snad Lucie, která je ze stejného okresu jako Jarda, tedy z Kladna, už věděla něco, co její fanouškové ne, tedy, že to mezi ní a hokejistou jiskří? Pro oba tábory fanoušků by to jistě byla bomba desetiletí a určitě by o reklamu měli oba postaráno. Jestli by se ale snesla Bílá s Jágrovou maminkou, kvůli které, jak zlí jazykové tvrdí, každá slečna od hokejisty odešla, je otázkou.

   

  "Jarda se určitě ženit nebude. S Bílou se znají nějak zběžně. Že je to hezká ženská, to on ví, ale že by jí chtěl za partnerku, no to nevím," uvedl pro Bleskově.cz jeden z lidí blízkých hokejistovi. Prý po všech slavných ženách, jako byla třeba Inna Puhajková, Lucie Borhyová a další, spíš hledá někoho méně mediálně propíraného.

   

  To Lucie Bílá, která se s Jágrem a ještě i tehdy se svým partnrem Makovičkou fotila po jednom ze svých koncertů, když si vezme něco do hlavy, tak s ní máloco pohne. A jestli se rozhodla získat Jágra, udělá pro to všechno. I kdyby měla letět za ním a pozvat ho osobně na svůj dubnový narozeninový koncert do Bratislavy, který už chystá.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...