Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ROZVOD U JANEČKŮ

  Milionářově druhé ženě vztah s Janečkem nevyhovuje a rozchází se!

  17.11.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Karel Janeček (44) si naplno užívá svých peněz a teprve nedávno nabyté přízně žen. Zatímco v době jeho mládí ho žádná nechtěla a byl až do dospělosti panic, poslední roky je vše jinak. Kromě své manželky si rád užívá i s dalšími ženami. S Lilií Khousnoutdinovou dokonce čeká dítě a vzal si ji v rámci rituálního obřadu v Bhútánu. Teď ho ale Lilia žádá o rozvod.

  Karel Janeček s manželkou Mariem. lupa
  Karel Janeček s manželkou Mariem. | Showpix

  Žít s několika ženami najednou nemusí být úplně jednoduché. Ani v případě, že jste milionář. Přesvědčil se o tom Karel Janeček, který se brzy stane dvojnásobným otcem. Matka jeho druhého dítěte se nyní rozhodla pro větší svobodu. „S mužem jsme se dohodli, že naše manželství právně ukončíme. Pro něj bylo to, jak intenzivně se můj vztah s Karlem vyvíjel, nespojitelné s tím naším a dal mi tím prostor zkoumat dál. Nikdy jsme nehodlali praktikovat bigamii, tedy dva rovnocenné partnerské vztahy, ale maximálně polyamorii,“ svěřila se Lilia pro Dnes magazín. 

  Rozchod s Lilií prý Karlovi velmi prospěl. Protože ale čeká jeho dítě, stýkat se budou nadále.
   

  Připustila také, že dvojice není tak nad věcí, jak se snaží tvářit. „V našem rozchodu byla bolest, máme se pořád hodně rádi a jsme si blízcí. Odpoutat se od milenecké roviny a zvyknout si na nový způsob fungování je proces. Ale když svého manžela vidím teď, s radostí pozoruju, jak moc mu ten rozchod prospěl,“ svěřila se s tím, že si sama nedokáže představit společný život pod jednou střechou s Karlem Janečkem, jeho manželkou Mariem Mhadhbi, jejich synem a do budoucna i dítětem, kterého Lilia brzy porodí.

   

  „My jsme ten případ, kdy se ty dvě ženy nevybraly, neznají se a nemají důvod si věřit. Tedy snažíme se vzájemně respektovat skrze maximální míru izolace. Prostě Karel má dva vztahy. My dvě si to můžeme usnadnit tím, že nebudeme bojovat, ale dopřávat si prostor a být vůči sobě empatické. Představily jsme se, ale předpokládáme, že se v rámci společenských akcí budeme občas potkávat. Ale mimo to se neznáme a nemáme v plánu se poznat,“ uzavřela Janečkova milenka, která s ním dokonce i sdílí jednu společnou domácnost v Praze.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...