Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ

  Půvabná Selena Gomez načapaná opět s Justinem Bieberem!

  18.11.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Krásná zpěvačka Selena Gomez asi opět randí s bouřlivákem Justinem Bieberem. V poslední době jsou spolu k vidění na veřejnosti velice často. Naposledy je novináři načapali v Los Angeles na hokejovém turnaji, kam Selena přišla Justinovi fandit.

  Selena Gomez lupa
  Selena má za sebou transplantaci ledviny a před sebou možná opětovný vztah s Justinem. | Instagram

  Zpěvačka vzala s sebou na hokejový turnaj do Los Angeles i svého psího mazlíčka, kterého dostala od bývalého přítele, muzikanta The Weekenda. "Psa rasy Kavalír King Charles španěl má teprve od září a tak ho sebou bere téměř všude," práskla na ni kamarádka na facebooku. A ačkoliv pejska má od The Weekenda, bere ho za Justinem.

  Selena s Justinem tvořila pár už v počátcích své kariéry v roce 2010. Teď je s ním opět velmi často vidět ve společnosti.
   

   

  Zdá se, že Selena a Justin opět zkouší slepit již několikrát rozpadnutý vztah. "Neumíme žít spolu, ale ani bez sebe," říkávala Selena, která byla do Justina zamilovaná už v roce 2010, kdy oba začínali svoji hvězdnou kariéru. Od té doby ložnicí slavného rebela prošly hvězdičky jako Rita Ora nebo Hailey Baldwin. Vztah The Weekenda a Seleny také mezi ty nejdelší nepatřil. Zpěvačku to mělo údajně stále táhnout k Bieberovi, což prý bylo jednou z příčin rozchodu.

   

  Bieber se poslední dobou krotí a seká latinu. "Soustředím se na duchovno a poslouchám svého pastora Carla Lentze a řídím se vším, co mi poradí," prozradil.

   

  Mezitím si prožila své i Selena. V létě podstoupila chirurgický zákrok - transplantaci ledviny. Orgán jí darovala její nejlepší kamarádka modelka a herečka Francia Raisa.

   

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...