Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NÁHLÁ SMRT

  Zemřel mladý herec Jaroslav Šmíd z filmu Doktor od jezera hrochů

  15.11.2017 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Herec Jaroslav Šmíd byl několik dní hospitalizován na JIP v Motole v komatu. Zřejmě šlo o selhání organismu. Měl pouhých sedmačtyřicet let.

  Jaroslav Šmíd. lupa
  Jaroslav Šmíd působil zejména ve Švandově divadle. | Showpix

  Herec, známý z titulní role komedie Zdeňka Trošky Doktor od jezera hrochů, Jaroslav Šmíd dnes zemřel. Zpráva režiséra velmi zasáhla. „Jsem v šoku, volali mi to známí. Nemůžu tomu uvěřit. Byl to bezvadnej, veselej kluk, skvělej herec, parťák, pořád usměvavej. Je mi to strašně líto," uvedl Troška. 

  Na svého kolegu a kamaráda budou všichni s láskou vzpomínat.
    

  Jaroušku, je mi to moc líto. Vídali jsme se spoustu let, naposledy nedávno ve fitku na Smíchově. Žertoval jsi tenkrát, když už konečně budu mít pořádnou figuru. No, a teď už nás žádná společná sranda nečeká. Odpočívej v pokoji. Tvůj Janis," napsal Janis Sidovský na facebooku.  

   

  Šmíd byl několik dní v komatu v pražském Motole. Podle dostupných informací nezabírala antibiotika ani jiná léčba. Pravděpodobně herec přechodil závažnou chřipku a těžký zápal plic. Jeho organismus pak boj prohrál. Naposledy herec působil v pražském Švandově divadle. Původně pocházel z Třebíče.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Jaroslav Šmíd
  Komentáře ke článku
  loading...