Pátek 23. února 2018
svátek má Svatopluk, zítra Matěj
  NEUVĚŘITELNÁ PROMĚNA

  Christian Bale kvůli roli dramaticky změnil svoji image!

  16.11.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Slavný představitel netopýřího muže Batmana Christian Bale se změnil k nepoznání. Kvůli roli v novém filmu drasticky přibral, oholil si hlavu a vousy.

  Christian Bale lupa
  Christian Bale změnil svoji image | twitter

  Herec se po přeměně na veřejnosti poprvé objevil během filmového festivalu v Torontu. Na otázku, jak se mu podařilo přibrat, odpověděl: "Prostě jím hodně koláčů. Sedím na zadku a pojídám koblihy, chleba a všechno možné," popsal "Batman" Bale.  Změna vizáže a především nabrání 20 kilogramů váhy pro herce znamenala i určité zdravotní potíže. "Po dvou měsících vaše vlastní tělo začne protestovat a strašně mě začala bolet záda," dodal herec.  

  Christian Bale si v připravovaném filmu Backseat zahraje roli viceprezidenta Dicka Cheneyho.
   

   

  Christian Bale se odjakživa vyhýbá novinářům a pečlivě si střeží své soukromí. V roce 2000 se oženil s bývalou modelkou, vizážistkou a osobní asistentkou herečky Winony Ryder Sandrou Bažič. Manželé mají společně dvě děti.

   

  Původně Christian Bale pochází z Velké Británie, ale s rodinou nyní žije v Los Angeles. V Hollywoodu začal už ve třinácti letech, když si ho Steven Spielberg vybral pro film Říše slunce. Mezi světově uznávané umělce ho katapultovala až v roce 2005 role Batmana a následovala jedna zajímavá nabídka za druhou a řada cen a nominací.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...