Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEUVĚŘITELNÁ PROMĚNA

  Christian Bale kvůli roli dramaticky změnil svoji image!

  16.11.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Slavný představitel netopýřího muže Batmana Christian Bale se změnil k nepoznání. Kvůli roli v novém filmu drasticky přibral, oholil si hlavu a vousy.

  Christian Bale lupa
  Christian Bale změnil svoji image | twitter

  Herec se po přeměně na veřejnosti poprvé objevil během filmového festivalu v Torontu. Na otázku, jak se mu podařilo přibrat, odpověděl: "Prostě jím hodně koláčů. Sedím na zadku a pojídám koblihy, chleba a všechno možné," popsal "Batman" Bale.  Změna vizáže a především nabrání 20 kilogramů váhy pro herce znamenala i určité zdravotní potíže. "Po dvou měsících vaše vlastní tělo začne protestovat a strašně mě začala bolet záda," dodal herec.  

  Christian Bale si v připravovaném filmu Backseat zahraje roli viceprezidenta Dicka Cheneyho.
   

   

  Christian Bale se odjakživa vyhýbá novinářům a pečlivě si střeží své soukromí. V roce 2000 se oženil s bývalou modelkou, vizážistkou a osobní asistentkou herečky Winony Ryder Sandrou Bažič. Manželé mají společně dvě děti.

   

  Původně Christian Bale pochází z Velké Británie, ale s rodinou nyní žije v Los Angeles. V Hollywoodu začal už ve třinácti letech, když si ho Steven Spielberg vybral pro film Říše slunce. Mezi světově uznávané umělce ho katapultovala až v roce 2005 role Batmana a následovala jedna zajímavá nabídka za druhou a řada cen a nominací.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...