Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEMOC MOTÝLÍCH KŘÍDEL

  Karel Schwarzenberg s Jitkou Čvančarovou podpořili nemocné

  14.11.2017 18:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jitka Čvančarová pokřtila charitativní kalendář organizace DEBRA. Nyní zve na benefiční divadelní představení DYNASTIE Lehman Brothers, ve kterém se představí Martin Donutil.

  Swarzenberg Čvančarová. lupa
  Galantní kníže neopomněl herečce za její aktivitu poděkovat. | Showpix

  Pár týdnů života předpovídali lékaři po narození dnes již dvanáctiletému Sašovi. Trápí ho totiž nemoc motýlích křídel. „Když jsem se dozvěděla o nemoci motýlích křídel a poznala lidi, kteří jí trpí, vyvolalo to ve mně obdiv k jejich bojovnosti i úctu k těm, kteří jim neúnavně pomáhají,“ popsala své pocity herečka Jitka Čvančarová, která se snaží nemocné podpořit.  

  Výtěžek z prodeje kalendáře pomůže nemocným. V plánu je i benefiční představení s Martinem Donutilem.
   

  I díky Jitce se organizaci DEBRA opět podařilo dát dohromady skupinu výrazných osobností českého veřejného života a vytvořit originální kalendář, z jehož prodeje půjde sto procent výtěžku na pomoc stovkám lidí, kteří v Česku nemocí motýlích křídel trpí.

   

  Na křtu kalendáře se objevilo mnoho významných osobností, z nichž některé jsou v něm i zvěčněné. „Letos se vedle Jitky Čvančarové objeví i Pavlína Němcová, Jiří Bartoška s Kryštofem Muchou, Petrem Lintimerem a Karlem Ochem, Anna Geislerová, Dan Bárta, Barbara Nesvadbová, Tereza Voříšková, Musa, David Kraus, Radek Jaroš, Liběna Rochová, Bára Basiková a Tomáš Sedláček,“ vyjmenovali organizátoři.

   

  DEBRA nyní zve také na benefiční divadelní představení DYNASTIE Lehman Brothers, které se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v 19:00 hodin v Divadle Husa na provázku v Brně. „V jedné z hlavních rolí se představí Martin Donutil,“ pozvali organizátoři s tím, že výtěžek z představení bude věnován na financování projektů DEBRA ČR. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...