Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZAŽÍVÁ NEJŠŤASTNĚJŠÍ OBDOBÍ

  Zpěvák Dan Bárta se pochlubil synem!

  14.11.2017 07:13 / celebrity google+ twitter facebook

  Danu Bártovi se nyní daří - má šťastnou rodinu, zdravé děti a jakožto biolog se podílel na aplikaci o vážkách. Jindy uzavřený zpěvák se nyní o své štěstí dělí i s médii. Podívejte se na fotogalerii.

  Dan Bárta. lupa
  Dan Bárta s Alžbětou Plívovou a jejich synem. | Showpix

  Roztomilý chlapeček se muzikantovi Danu Bártovi (47) a jeho manželce Alžbětě Plívové (32) narodil letos v srpnu. Kromě novorozeného syna má ale zpěvák a biolog také desetiletou dceru Elišku z předchozího vztahu se spisovatelkou a moderátorkou Kateřinou Procházkovou.

   

  "Všem jim to spolu moc sluší, chlapeček je překrásný a holčička má osobitý výraz," komentovaly rodinku dámy na křtu kalendáře Debra, kterého se Bárta s rodinou účastnili.  

  Bárta je podruhé otcem, ale ženatý je poprvé.
    

  S manželkou Plívovou se zná téměř deset let. Vzali se v květnu 2015, ale už předtím spolu více než pět let randili. "Na svatbu jsme pozvali dost lidí. Nechyběli strejdové, tetičky, babičky, dědečkové a kamarádi. Prostě normální svatba, nic za tím nehledejte,“ řekl tehdy Dan Bárta.

   

  Aktuálně se věnuje také biologii a aplikaci pro výzkum vážek a připravuje koncerty. Patří k top českým hudebníkům - 10x získal Cenu akademie populární hudby Anděl a 12x byl vyhlášen zpěvákem roku v anketě Žebřík Report music awards.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...