Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  ZAŽÍVÁ NEJŠŤASTNĚJŠÍ OBDOBÍ

  Zpěvák Dan Bárta se pochlubil synem!

  14.11.2017 07:13 / celebrity google+ twitter facebook

  Danu Bártovi se nyní daří - má šťastnou rodinu, zdravé děti a jakožto biolog se podílel na aplikaci o vážkách. Jindy uzavřený zpěvák se nyní o své štěstí dělí i s médii. Podívejte se na fotogalerii.

  Dan Bárta. lupa
  Dan Bárta s Alžbětou Plívovou a jejich synem. | Showpix

  Roztomilý chlapeček se muzikantovi Danu Bártovi (47) a jeho manželce Alžbětě Plívové (32) narodil letos v srpnu. Kromě novorozeného syna má ale zpěvák a biolog také desetiletou dceru Elišku z předchozího vztahu se spisovatelkou a moderátorkou Kateřinou Procházkovou.

   

  "Všem jim to spolu moc sluší, chlapeček je překrásný a holčička má osobitý výraz," komentovaly rodinku dámy na křtu kalendáře Debra, kterého se Bárta s rodinou účastnili.  

  Bárta je podruhé otcem, ale ženatý je poprvé.
    

  S manželkou Plívovou se zná téměř deset let. Vzali se v květnu 2015, ale už předtím spolu více než pět let randili. "Na svatbu jsme pozvali dost lidí. Nechyběli strejdové, tetičky, babičky, dědečkové a kamarádi. Prostě normální svatba, nic za tím nehledejte,“ řekl tehdy Dan Bárta.

   

  Aktuálně se věnuje také biologii a aplikaci pro výzkum vážek a připravuje koncerty. Patří k top českým hudebníkům - 10x získal Cenu akademie populární hudby Anděl a 12x byl vyhlášen zpěvákem roku v anketě Žebřík Report music awards.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...