Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Erotické jiskření

  Umělecký šéf Národního divadla chválí zadek mužské hvězdě nové kriminálky na Primě!

  01.02.2016 06:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Pokud by umělecký šéf Národního divadla Daniel Špinar žil v USA, už by zřejmě byl obžalován ze sexuálního harašení a možná by skončil nejen v práci, ale i ve vězení. Má štěstí, že žije a pracuje v Evropě. O hvězdě nové kriminálky na Primě VIP vraždy, která startuje za pár dní, Partiku Děrgelovi, prohlásil, že má nejkrásnější zadek!

  Děrgel Patrik lupa
  Mladý herec Patrik Děrgel má prý nejhezčí zadek! | Profimedia

  Děrgel hraje roli Hamleta ve Švandově divadle, a to tak dobře, že získal nominaci na cenu Talent roku a také na Thálii. Zřejmě si tohoto sympatického mladého herce všiml a vybral do souboru nově i umělecký šéf Národního divadla, tolik a často kritizovaný Daniel Špinar. Ten je za své postoje a přístup k některým hercům, kteří museli odejít, často kritizovaný. Ale pokud jde o mladé a hezké herce mužského pohlaví, je asi shovívavý, ba co víc, lichotivý. Protože právě o Patriku Děrgelovi Daniel Špinar řekl, že je to „Hamlet s nejhezčím zadkem.“

   

  Herec, který hraje v novém seriálu VIP vraždy kriminalistu a kolegu Soni Norisové, je prý svým hezkým pozadím pověstný. Dokonce se jej na něj kdekdo ptá. Ale kdo by čekal zrovna od nadřízeného a k tomu šéfa v divadle, že takto bude hodnotit umělecké výkony herce? V Česku je všechno možné.  

  Herec Patrik Děrgel má zřejmě tak zajímavé pozadí, že to nenechává klidným ani uměleckého šéfa ND v Praze!
   

   

  „Mě to nějak nevadí, ale už je toho s tím mým zadkem nějak moc,“ nechal se nedávno Děrgel slyšet. Podle některých lidí z Národního divadla je zase Daniel Špinar pověstný tím, že ho mladí muži v umělecké branži hodně zajímají a ne jen pro jejich herecké předpoklady a talent.

   

  „Špinar je trochu „neprofesionál“ v tomhle a zatímco vyházel některé lidi, prověřené herce, na které se chodilo, kdyby mohl, nabere si tam ansámbl plný mladých, urostlých fešáků, aby měl na co koukat,“ podotkl jeden z členů souborů Národního divadla.

   

  Ovšem v kumštu sexuální harašení bylo, je a bude odpradávna. A mezi umělci nejsou šéfové s gay orientací výjimkou. Jen někde umí být více a jinde méně profesionální. Někde umí oddělit osobní a pracovní zájmy, jinde je rádi propojují, protože za tím vidí třeba spoustu výhod. No uvidíme, co ještě bude umělecký šéf Zlaté kapličky příště na Děrgelovi či jiném mladém herci či tanečníkovi třeba hodnotit…

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...