Neděle 21. ledna 2018
svátek má Běla, zítra Slavomír
  SUPER ZÁŽITEK

  Fenomenální slovenský klavírista Jozef Holly předvede v pražském Klementinu svou show!

  08.11.2017 20:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Fenomenální slovenský klavírista a zpěvák Jozef Holly se poprvé představí v Praze. Respektive dvakrát. Poprvé v rámci benefičního dnes Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou 20. listopadu na Žofíně, podruhé pak na vlastním koncerčtě v Zrcadlové kapli pražského Klementina.

  Fenomenální klavírista Jozef Holly převede v Praze svou show! | Youtube

  Koncert nejen filmové hudby s klavírem a jeho kapelou se rozezní Klementinem 16. prosince večer. „Velmi se na to těším a věřím, že české publikum zaujmu. Je mi ctí hrát v tak nádherném prostoru, jakým je Klementinum," řekl Bleskove.cz Jozef Holly.  

  Jozef Holly předvede 16. prosince v Zrcadlové kapli pražského Klementina skvělou show!
   

   

  Charismatický, urostlý hudebník, který je na Slovensku velmi populární a v Čechách je teprve "objevován" zahradě směs filmových melodií i svých věcí a chybět nebudou ani Vánoční skladby. „Dokončil jsem nové vánoční CD, takže se diváci mají na co těšit. Těším se také před tím na benefiční akci na Žofíně u Hanky Kynychové pro děti z dětských domovů," podotkl Jozef Holly.

   

  Zájem o spolupráci s tímto nadaným klavíristou a zpěvákem, projevili dokonce už někteří lidé z hudební branže, muzikanti, zpěváci a dokonce orchestry či filharmonie. V příštím roce připravuje Jozef Holly několik koncertů i v Česku, ale i v zahraničí. 

   

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...