Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SUPER ZÁŽITEK

  Fenomenální slovenský klavírista Jozef Holly předvede v pražském Klementinu svou show!

  08.11.2017 20:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Fenomenální slovenský klavírista a zpěvák Jozef Holly se poprvé představí v Praze. Respektive dvakrát. Poprvé v rámci benefičního dnes Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou 20. listopadu na Žofíně, podruhé pak na vlastním koncerčtě v Zrcadlové kapli pražského Klementina.

  Fenomenální klavírista Jozef Holly převede v Praze svou show! | Youtube

  Koncert nejen filmové hudby s klavírem a jeho kapelou se rozezní Klementinem 16. prosince večer. „Velmi se na to těším a věřím, že české publikum zaujmu. Je mi ctí hrát v tak nádherném prostoru, jakým je Klementinum," řekl Bleskove.cz Jozef Holly.  

  Jozef Holly předvede 16. prosince v Zrcadlové kapli pražského Klementina skvělou show!
   

   

  Charismatický, urostlý hudebník, který je na Slovensku velmi populární a v Čechách je teprve "objevován" zahradě směs filmových melodií i svých věcí a chybět nebudou ani Vánoční skladby. „Dokončil jsem nové vánoční CD, takže se diváci mají na co těšit. Těším se také před tím na benefiční akci na Žofíně u Hanky Kynychové pro děti z dětských domovů," podotkl Jozef Holly.

   

  Zájem o spolupráci s tímto nadaným klavíristou a zpěvákem, projevili dokonce už někteří lidé z hudební branže, muzikanti, zpěváci a dokonce orchestry či filharmonie. V příštím roce připravuje Jozef Holly několik koncertů i v Česku, ale i v zahraničí. 

   

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...