Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MISS UNIVERSE

  Bude Česká Miss také Miss Universe? Šanci určitě má!

  10.11.2017 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  S pěti kufry odlétá v sobotu 11. listopadu Česká Miss 2017 Michaela Habáňová na nejprestižnější světovou soutěž do USA. Nová Miss Universe bude zvolena 26.listopadu v Las Vegas. Česká Miss poctivě dřela a obavy má snad jen z podpatků! Prohlédněte si fotogalerii!

  Česká Miss Michaela Habáňová. lupa
  Nejkrásnější dívky míří na nejprestižnější soutěž krásy. | David Váňa

  Nic nepodcenila a může vyrazit! „Mohu potvrdit, že přípravu na světovou soutěž  Míša nepodcenila a intenzivně pracovala na své postavě i angličtině,“ prozradila ředitelka České Miss Eva Čerešňáková.

   

  Kromě lekcí angličtiny s rodilým mluvčím a každodenního sportování se Michaela Habáňová trénovala i v odpovědích. „Chystám si otázky i odpovědi, které by mohly na soutěži zaznít, abych nebyla zaskočená a byla připravená na nejrůznější témata. Přeci jen říct co nejlepší odpověď a ještě k tomu v cizím jazyce před tisíci lidmi je poněkud stresující,“ vylíčila Česká Miss 2017.  

  Luxusní šaty jsou zejména ve světlých odstínech, která má Michaela ráda.
   

  Michaelu na světovou soutěž vybavila večerními róbami módní návrhářka Petra Pilařová a vytvořila pro ni garderóbu, která se nese v noblesních světlých tónech, kdy hlavní barvy jsou bílá a cappucinová. „Šaty jsou zdobeny krajkami, tylem, saténem, rozevlátým sifonem i ručně ozdobeny korálky,“ popsala módní návrhářka.

   

  „Návrhy jsme ladily tak, abych se v nich cítila co nejlépe, a proto jsme zvolily světlé barvy, ve kterých se cítím dobře,“ doplnila Habáňová.

   

  Úřadující Česká Miss si s sebou veze také národní kostým, který symbolizuje lidový kroj a je nazvaný „My Czech Dream“ (můj český sen). Připravila ho pro ni studentka oděvního průmyslu Barbora Hošková. „Šaty jsou sice zmodernizované, ale prvky národního kroje zůstaly zachovány,“ vysvětlila mladá návrhářka.

   

  Česká Miss chce zaujmout svým vzhledem i povahou. Obavy má z podpatků. „Bojím se snad jen toho, jak zvládnu tři týdny být každý den na podpatcích. Myslím, že po návratu domů bude potřeba ošetření chodidel. Ale co, zvládly to jiné Miss, zvládnu to i já,“ uzavřela odhodlaně Michaela Habáňová.

   

  Nová Miss Universe bude zvolena 26.listopadu v Las Vegas v aréně AXIS (rezort Planet Hollywood), která je považována za jedno z nejlepších míst pro show v Americe a hostila koncerty největší hvězd, např. Jennifer Lopez, Britney Spears, Lionel Richie… Přímý přenos finálového galavečera začíná v 19 hodin.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...