Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KDO TO JE?

  Poznáte tuhle holčičku? Ztvárnila nezapomenutelnou roli v seriálu Sex ve městě!

  12.11.2017 08:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Herečka Kim Cattrall, kterou diváci znají jako neústupnou sexy dračici Samanthu Jones ze seriálu Sex ve městě, se pochlubila svojí dětskou fotografií. Snímek je z roku 1967, kdy herečce bylo pouhých 11 let. Prozradila také, proč nechce natáčet pokračování Sexu ve městě.

  Kim Cattrall lupa
  Z této roztomilé dívenky vyrostla slavná herečka. | Instagram

  Fotografie pochází z místních novin, které byly vydány přesně 23. srpna roku 1967. Kim se tehdy v novinách objevila jako výherkyně a nový objev talentové show.  

   

  Dnes už jednašedesátiletá herečka tehdy nechala poprvé nakouknout do svého soukromí a pochlubila se i fotografií se svojí maminkou. "Dvě silný holky z Liverpoolu. Mami, děkuji za tvoji lásku a podporu," napsala herečka k fotce, kterou zveřejnila na sociální síti.  

  Kim Cattrall svou roli Samanthy Jones od začátku nenáviděla. Ani s dalšími herečkami ze seriálu se nespřátelila.
   

  Letos v létě se definitivně ukončily i všechny debaty ohledně natáčení třetího pokračování filmu Sex ve městě. Hlavní hrdinka filmu, herečka Sarah Jessica Parker, nepřímo za viníka odpískaného natáčení označila právě Kim Cattrall. Ta se v minulosti nechala několikrát slyšet, že postava Samanthy jí vlastně nikdy k srdci nepřirostla. Kim se ani nikdy pořádně nespřátelila s herečkami, které ztvárnily další role v seriálu. "Když jsme začali seriál natáčet, bylo mi 41 let a přišla jsem si na tu roli nepřitažlivá. Připadala jsem si stará na to, abych byla sexy," řekla herečka.

   

  Kim miluje divadlo, a tak není divu, že ji fanoušci mohou vidět na prknech, co znamenají svět. Vystupuje po celé Severní Americe nebo Kanadě.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...