Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  KDO TO JE?

  Poznáte tuhle holčičku? Ztvárnila nezapomenutelnou roli v seriálu Sex ve městě!

  12.11.2017 08:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Herečka Kim Cattrall, kterou diváci znají jako neústupnou sexy dračici Samanthu Jones ze seriálu Sex ve městě, se pochlubila svojí dětskou fotografií. Snímek je z roku 1967, kdy herečce bylo pouhých 11 let. Prozradila také, proč nechce natáčet pokračování Sexu ve městě.

  Kim Cattrall lupa
  Z této roztomilé dívenky vyrostla slavná herečka. | Instagram

  Fotografie pochází z místních novin, které byly vydány přesně 23. srpna roku 1967. Kim se tehdy v novinách objevila jako výherkyně a nový objev talentové show.  

   

  Dnes už jednašedesátiletá herečka tehdy nechala poprvé nakouknout do svého soukromí a pochlubila se i fotografií se svojí maminkou. "Dvě silný holky z Liverpoolu. Mami, děkuji za tvoji lásku a podporu," napsala herečka k fotce, kterou zveřejnila na sociální síti.  

  Kim Cattrall svou roli Samanthy Jones od začátku nenáviděla. Ani s dalšími herečkami ze seriálu se nespřátelila.
   

  Letos v létě se definitivně ukončily i všechny debaty ohledně natáčení třetího pokračování filmu Sex ve městě. Hlavní hrdinka filmu, herečka Sarah Jessica Parker, nepřímo za viníka odpískaného natáčení označila právě Kim Cattrall. Ta se v minulosti nechala několikrát slyšet, že postava Samanthy jí vlastně nikdy k srdci nepřirostla. Kim se ani nikdy pořádně nespřátelila s herečkami, které ztvárnily další role v seriálu. "Když jsme začali seriál natáčet, bylo mi 41 let a přišla jsem si na tu roli nepřitažlivá. Připadala jsem si stará na to, abych byla sexy," řekla herečka.

   

  Kim miluje divadlo, a tak není divu, že ji fanoušci mohou vidět na prknech, co znamenají svět. Vystupuje po celé Severní Americe nebo Kanadě.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...