Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POTEČE KREV

  Příběh masového vraha vylíčí slavný Tarantino!

  12.11.2017 18:09 / celebrity google+ twitter facebook

  Tarantinův scénář se tentokrát inspiruje životem proslulého masového vraha Charlese Mansona (82), který byl odsouzen i za vraždu těhotné manželky režiséra Romana Polanskeho! Ve filmu zřejmě uvidíme i Brada Pitta.

  Quentin Tarantino lupa
  Nový Tarantinův film o masovém vrahovi! | Instagram

  Brad Pitt či Samuel L. Jackson - právě o obsazení těchto hvězd se v souvislosti s připravovaným filmem spekuluje. "Jisté je, že se bude opět jednat o výjimečnou filmovou událost, plnou násilí, krvavých scén a černého humoru," proklamují nedočkaví fanoušci režiséra Quentina Tarantina (54). Právě tyto ingredience jsou pro Tarantinovy filmy charakteristické. 

  Akční snímek určitě nebude pro slabé povahy. Vraždy Quentina Tarantina baví!

   

  Připravovaný film se tentokrát zaměřuje na masového vraha Charlese Mansona, spoluzakladatele skupiny známé jako „Manson Family“, která měla na svědomí několik brutálních vražd. "Nejznámější z nich byla Sharon Tate, manželka režiséra Romana Polanskeho, která byla zavražděna v pokročilém stádiu těhotenství," uvádí historici.

   

  Manson byl za vraždu odsouzen k trestu smrti, následně kvůli změně zákonů byl rozsudek změněn na doživotí a to přesto, že mu nebyla prokázána osobní vina na spáchaném zločinu. Trest si dodnes odpykává ve věznici v Kalifornii.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...