Neděle 25. února 2018
svátek má Liliana, zítra Dorota
  PSÍ WELLNESS

  Psí život? Život pod psa? Miláček Leoše Mareše zažívá rozhodně opak!

  10.11.2017 17:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Leoš Mareš (41) si hýčká nejen svou milovanou Moniku Koblížkovou (36), kterou nedávno požádal v Mariánských Lázních o ruku, ale také svého francouzského buldočka. I jemu dopřává luxusní lázeňskou péči.

  Leoš Mareš lupa
  Buldoček Leoše Mareše zažívá luxusní péči v lázních. | Instagram

  Fotku z novodobého psího wellness sdílel na svém instagramu a vtipně komentoval novou známost svého chlupáče. „Jenom jsem byl vyzvednout Manníka v lázních. Měl to tam dobrý a našel si tam kluka. Jmenuje se Vašek,“ pochlubil se Leoš Mareš. 

  V lázních si Leošův pes Manny našel "kluka".

   

  Nejen stříhání, kartáčování či koupel, ale také například masáž tlapek či čištění análních žláz, to vše dopřávají celebrity svým čtyřnohým mazlíčkům v psích salónech. Za tyto procedury je ovšem zapotřebí sáhnout hlouběji do kapsy.

   

  Kromě lásce ke zvířatům se Leoš nikdy netajil ani láskou k ženám. Populární moderátor se během května rozvedl s bývalou ženou Monikou. Vzali se v roce 2008 a mají spolu syny Jakuba (11) a Matěje (7). Od roku 2011 však žijí odděleně a Leoš vystřídal několik partnerek, z nichž nejbouřlivější vztah prožil s modelkou Petrou Faltýnovou. S redaktorkou Monikou Koblížkovou zažívá už dva roky klidné soužití.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...