Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PSÍ WELLNESS

  Psí život? Život pod psa? Miláček Leoše Mareše zažívá rozhodně opak!

  10.11.2017 17:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Leoš Mareš (41) si hýčká nejen svou milovanou Moniku Koblížkovou (36), kterou nedávno požádal v Mariánských Lázních o ruku, ale také svého francouzského buldočka. I jemu dopřává luxusní lázeňskou péči.

  Leoš Mareš lupa
  Buldoček Leoše Mareše zažívá luxusní péči v lázních. | Instagram

  Fotku z novodobého psího wellness sdílel na svém instagramu a vtipně komentoval novou známost svého chlupáče. „Jenom jsem byl vyzvednout Manníka v lázních. Měl to tam dobrý a našel si tam kluka. Jmenuje se Vašek,“ pochlubil se Leoš Mareš. 

  V lázních si Leošův pes Manny našel "kluka".

   

  Nejen stříhání, kartáčování či koupel, ale také například masáž tlapek či čištění análních žláz, to vše dopřávají celebrity svým čtyřnohým mazlíčkům v psích salónech. Za tyto procedury je ovšem zapotřebí sáhnout hlouběji do kapsy.

   

  Kromě lásce ke zvířatům se Leoš nikdy netajil ani láskou k ženám. Populární moderátor se během května rozvedl s bývalou ženou Monikou. Vzali se v roce 2008 a mají spolu syny Jakuba (11) a Matěje (7). Od roku 2011 však žijí odděleně a Leoš vystřídal několik partnerek, z nichž nejbouřlivější vztah prožil s modelkou Petrou Faltýnovou. S redaktorkou Monikou Koblížkovou zažívá už dva roky klidné soužití.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...