Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SVALNATÝ KALENDÁŘ

  Hezouni i sestřičky se fotili pro dobrou věc a potěšili nemocné děti!

  09.11.2017 15:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Další celebrity pomáhají nemocným dětem. V pražské nemocnici křtily kalendáře a rozdávaly dárky. Akce se zúčastnil Muž roku Matyáš Hložek, moderátoři Eva Perkausová a Miroslav Šimůnek či herečka Míša Dolinová. Prohlédněte si fotky!

  Muž roku křest kalendáře. lupa
  Pro křest byla vybrána Nemocnice Na Bulovce. | Muž roku

  Kalendář zejména pro dámy fotili nejkrásnější muži České republiky. Nyní ho pokřtili v Nemocnici Na Bulovce. "Spolu s kalendářem Muže roku jsme křtili také kalendář Nej sestřičky," upřesnil pro Bleskově.cz prezident soutěže Muž roku David Novotný.  

  V nemocnici se populární herci potkali s neznámým malým hercem - chlapeček s nimi hrál a nikdo o tom nevěděl!
   

  Hned na prvním pokoji dětské chirurgie narazili moderátoři TV Prima Eva Perkausová a Miroslav Šimůnek na okatého klučinu Tomáše a nestačili se divit, kdo se zněho vyklubal. „Syn Tomášek hrál kdysi v 250. díle primáckého seriálu Cesty domů. Bylo mu tenkrát asi půl roku a hrál tam miminko,“ usmíval se táta malého herce. Tomášek byl nyní po operaci kýly a za hračky od moderátorů TV Prima byl velmi vděčný.

   

  Zájem budil zejména syn populárního zpěváka a současně Muž roku 2017 Matyáš Hložek. „Když jsem jako kluk ležel ve špitále, tak za mnou chodila akorát rodina," zavzpomínal. "Myslím, že mi tenkrát přinesli bílého plyšového medvídka, kterého asi mám ještě někde na chalupě,“ zamyslel se.  


  Čtvrtý Muž roku Michal Žůrek zase přiznal, že nebyl zrovna nejtišší pacient. „Já jako dítě jsem v nemocnici vždycky hrozně jančil. Všichni věděli, na jakém pokoji ležím, protože jsem ječel tak, že návštěva šla po hlase,“ popsal své zážitky právník z Brna.

   

  Muzikálový zpěvák Peter Pecha obdarovával malé pacienty za muzikál Rocky. Rozdával trička a hrnky s logem zmíněného muzikálu, který se 24. listopadu opět začne hrát v pražském Kongresovém centru.„Rád rozdávám dárky a ještě jsem radši, když vidím, jakou radost z toho děti mají," zmínil jeden z představitelů muzikálového Rockyho.

   

  Čas na popovídání s dětskými pacienty si udělala čas zpěvačka a herečka Anna Slováčková. „Nikdy jsem v nemocnici nemusela zůstat, bohudík. Protože, co se týká doktorů, tak mě vždycky jako malou holku chytil hysterák," uvedla. "Pamatuji si, že asi ve třech letech jsem se křečovitě držela zábradlí a naši mně tahali za nohy a nemohli mně dostat k lékaři," prozradila s tím, že dokonce ani nemůže vidět cizí krev. Anička momentálně zkouší práci sestřičky v seriálu Ordinace v Růžové zahradě.  


  Samotného křtu kalendářů se zúčastnila i ředitelka Nemocnice Na Bulovce Andrea Vrbovská, generální ředitel Batist Medical a.s. Tomáš Mertlík, třetí Muž roku Mikuláš Focko, náměstek ministra zdravotnictví Ing. Petr Landa či herečka Michaela Dolinová. 


  „Já jsem nadšená, když má kalendář dva týdny na jedné straně dohromady. Pověsím si ho na ledničku, ale nevím, jak to projde u manžela, když tam budou viset ti pěkní kluci z Muže roku. Zase ale mám dvě dcery a ty to určitě ocení,“ smála se Míša Dolinová.  A co bude prvním záznamem v kalendáři na rok 2018? „Určitě tam nejprve napíšu březnový termín hor v Itálii," naznačila své plány. 


  „Tady jsme svědky něčeho krásného, kde jsme rádi jako firma, že můžeme pomáhat v rámci projektu Nej sestřička. Sestřičky jsou důležitým článkem mezi pacientem a lékaři," dodal ředitel Batist Medical a.s. Tomáš Mertlík.

   

  Prezident soutěže tak mohl být spokojený. "Už připravujeme další ročník soutěže Muž roku a Batist Nej sestřička," připoměl David Novotný pro Bleskově.cz. Zájemci se mohou přihlásit pomocí formuláře na webu muzroku.cz a nejsestricka.cz. 

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...