Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZÁSADNÍ KROK

  Neohrožený Chuck Norris končí! Otrávili mu manželku!

  09.11.2017 11:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Hodně smutná zpráva přišla pro fanoušky neohroženého akčního hrdiny Chucka Norrise. V 77 letech se rozhodl, že s kariérou končí. Za vše může i vážná nemoc jeho ženy!

  Chuck lupa
  Chuck Norris se vzdal kariéry, aby se staral o těžce nemocnou ženu! | Archiv

  Nedávno se dostala na veřejnost zpráva, že manželka Chucka Norrise Gena Norris (54) byla v roce 2013 otrávena kontrastní látkou, kterou jí aplikovali lékaři během vyšetření v nemocnici. Vše se odehrálo, když půvabná blondýnka měla podstoupit magnetickou rezonanci.

   

  „Trvalé následky si Gena nese dodnes. Trpí nervovými bolestmi a má problémy s ledvinami. Skončil jsem s filmovou kariérou, abych se soustředil na ženu. Celý můj život se teď točí jen kolem toho, abych ji udržel naživu,“ uvedl americký herec.  

  Chuck Norris se rozhodl skončit s kariérou proto, aby se věnoval své těžce nemocné ženě!
   

   

  Nákladná léčba, kterou od té doby Gena Norris prochází, stála skoro 50 milionů korun. Herec už proto zažaloval společnost, která je výrobcem látky, co byla obsažena v kontrastní látce.

   

  Chuck proto nemá náladu na filmování. Pouze si doposud vydělal tolik peněz, aby mohl spokojeně dožít a platit své drahé extrémně drahé léky, které ji udržují při životě.

   

  Nutno podotknout, že je to od velkého filmového hrdiny až hrdinský krok, že se vzdá své profese, aby se plně věnoval své veliké lásce.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...