Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BUDE TO VELKÉ

  Chystá se velká pocta Věry Špinarové!

  09.11.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Státní vyznamenání Věře Špinarové in memoriam se nekonalo, ale nyní se dočká veliké pocty. Opět ale škoda, že až posmrtně. Rozloučit se s ní nyní chce ve velkém i nejznámější anketa popularity zpěváků a zpěvaček. Na Slavících se pro ni prý chystá velká pocta!

  Špinarová Věra lupa
  Věra Špinarová se na předávání Slavíků dočká veliké pocty! | Archiv

  Přestože Špinarová, která v březnu zemřela ve věku 65 let, byla nenahraditelná, nyní se pokusí její největší hit zazpívat jiná, daleko mladší kolegyně! Markéta Konvičková, která nedávno zářila v show Tvoje tvář má známý hlas, dostane privilegium zazpívat nejslavnější píseň Jednoho dne se vrátíš.

   

  „Já o ničem zatím nemůžu mluvit, nezlobte se,“ uvedla pro Super.cz Konvičková, která jede turné s Janem Bendigem. Ale právě na vystoupení s ním ve Zlíně chystanou věc na Slavících prozradila publiku, takže se nemůže divit, že už ji vědí i média.  

  Během předávání Slavíka by měla Markéta Konvičková zazpívat nejslavnější píseň Věry Špinarové!
   

   

  „V podstatě je to správná informace. Nicméně jsme to chtěli nechat pod pokličkou, aby bylo nějaké překvapení. Během vyhlášení cen vzpomeneme na Věru Špinarovou jako na velkou zpěvačku a velkou hvězdu, vzpomínka na ni dostane odpovídající prostor,“ podotkl pořadatel ankety Český Slavík Jaroslav Těšínský.

   

  Špinarové syn Adam Pavlík prý zatím o ničem neví. Pokud bude pozván, prý by rád přijel. A to přesto, že před dvěma týdny odmítl pro zpěvačku státní vyznamenání od Miloše Zemana.

   

  Kromě všeho jiného mu vadilo, že si na mámu vzpomněli fanoušci a na Hradě až po její smrti. Zvláštní je, že mu nevadí, že si na Slavíku na zpěvačku s nejsilnějším hlasem taky dlouhá léta nikdo nevzpomněl.

   

  Slavnostní galavečer se uskuteční 25. listopadu a pokud nedojde k nějakým komplikacím, určitě se Zlatých slavíků ujmou Karel Gott a Lucie Bílá. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...