Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OSOBNOSTI V ALZHEIMER CENTRU

  Bohdalová, Štěpánek, Tofi a další se sešli při křtu kalendáře Alzheimer Home

  08.11.2017 11:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Podpořit dobrou věc se rozhodly významné osobnosti a zapojily se do focení i do křtu charitativního kalendáře. Spolu s klienty centra vytvořily originální obrazy a užily si u toho spoustu legrace. Výtěžek z prodeje pomůže lidem s alzheimerovou nemocí.

  Alzheimer Home. lupa
  Akci moderoval Martin Dejdar. | Showpix

  Slavnostní křest kalendáře se uskutečnil za přítomnosti významných herců, sportovců a osobností v kunratickém centru pro péči o nemocné s Alzheimerovou chorobou, ALZHEIMER HOME z.ú..

   

  "Patrony charitativního kalendáře jsou Jiřina Bohdalová a Martin Dejdar," uvedl předseda správní rady Boris Šťastný.  

  V kalendáři se vedle klientů centra zvěčnila i Lucie Bílá, Dara Rolins či Simona Stašová.
   

  Na projektu se podílela řada známých tváří – Lucie Bílá, Dara Rolins, Martin Dejdar, Sagvan Tofi, David Pastrňák, Simona Stašová, Inna Puhajková, Nikol Švantnerová, Radek Štěpánek a další. Tito všichni svou účastí nezištně podpořili boj s touto těžkou a nevyléčitelnou nemocí. 

   

  "Při focení jsme se vrátili k povoláním a koníčkům, které nás provázely celý život – vedle herečky usedl úředník z ministerstva, s hokejisty se pak vyfotila cvičitelka v Sokole, vedle krásných modelek naše modistka klobouků apod. Byl to krásný den, plný smíchu, radosti a skvělé atmosféry," popsali klienti centra.

   

  Výtěžek z prodeje kalendáře, jehož cena byla v rámci veřejné sbírky stanovena na 499 korun, je určen k rozvoji a vybavení stávajících i nových domovů pečujících o nemocné s Alzheimerovou chorobou. "Kalendář lze zakoupit buď na stránkách www.slaskoujakodoma.cz , v Restaurantu Café Zátiší - u nás v Areálu Zátiší či na Vánočních trzích na Staroměstském náměstí v Praze," upřesnila pro Bleskově.cz Veronika Šedivá.

   

  ALZHEIMER HOME z.ú. představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou, stařeckou demencí a dalšími typy demencí. Zařízení je určeno klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. "K našim klientům přistupujeme stejně jako ke členům své rodiny. S láskou," doplnila ředitelka Miluše Horváthová.  Prohlédněte si fotogalerii!

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...