Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POHÁDKOVÁ SVATBA

  Půvabná modelka Kate Upton je pod čepcem!

  07.11.2017 17:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Americká topmodelka Kate Upton, která několikrát zdobila titulku prestižního magazínu Sport Illustrated, se provdala za svého přítele a hráče baseballu Justina Verlandera. Své "ano" si pár řekl během malého obřadu v Itálii, kterého se zúčastnila pouze rodina a nejbližší přátelé.

  Kate Upton. lupa
  Slavnou modelku doprovodilo šest družiček. | Twitter

  Svatba Kate Upton a Justina Velandera se uskutečnila v luxusním resortu Rosewood Castiglion Del Bosco v Toskánsku. "Nevěsta měla na sobě krásné romantické bílé šaty s krajkovými rukávy a její dokonale upravený účes zdobil závoj," popisovali přítomní hosté. Ženich měl skvěle padnoucí tmavý oblek. Po boku Kate stálo šest družiček, které se sladily do šatů starorůžové barvy.  

  Manžel je jejím nejlepším přítelem.
   

  "Cítím se velice šťastná, protože jsem si vzala svého nejlepšího přítele. Děkuji své rodině a přátelům, kteří tento víkend udělali magickým a plným zábavy," napsala modelka k fotografii, kterou zveřejnila na sociální síti.

   

  Pár spolu začal randit v roce 2014 a na zásnuby došlo v loňském roce. Kate spekulace o zásnubách potvrdila v rámci události Met Gala v New Yorku, kde přítomným novinářům ukázala svůj překrásný prsten.

   

  Kate Upton se během své kariéry objevila třikrát na obálce magazínu Sports Illustrated a v roce 2013 se stala modelkou roku. Kromě modelingu se věnuje také herectví. Objevila se například ve filmech Mistrovký plán, Jedna za všechny nebo Tři moulové.

   

   

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...