Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  STÁTNÍ VYZNAMENÁNÍ

  Vondráčková dostane metál od Zemana!

  26.10.2017 11:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Každý rok je "odhalen" přísně tajný seznam kandidátů na státní vyznamenání 28. října na Hradě. Kromě Martiny Sáblíkové či Jarka Nohavici dostane metál od prezidenta Miloše Zemana i zpěvačka Helena Vondráčková.

  Vondráčková Helena lupa
  Helena Vondráčková získá na Hradě státní vyznamenání! | Archiv

  Během státího svátku 28. října už v minulých letech získali medaili za přínos v oblasti kultury třeba Daniel Hůlka, Jiřina Bohdalová či režiséři Filip Renč a Robert Sedláček. Teď se dočká i Vondráčková, která letos oslavila životní jubileum. O ocenění zpěvačky informoval Blesk.  

  Helena Vondráčková převezme 28. října na Hradě státní vyznamenání!
   

   

  Lze předpokládat, že se Miloš Zeman rozhodl o ocenění i proto, že zpěvačka s manželem Martinem Michalem prezidenta veřejně podporují, podobně jako Andreje Babiše. „Tak aby bylo jasno. Před volbama máme rozhodnuto. Volíme Zemana a ANO,“ nechal se letos v dubnu slyšet její manžel a manažer Martin Michal.  

   

  Na  dotaz, zda jeho žena získá v sobotu ocenění, Martin Michal odpověděl: „Zásadně nekomentuji rozhodnutí pana prezidenta."

   

  Ani mluvčí Zemana Jiří Ovčáček nechtěl situaci kolem Vondráčkové komentovat, potvrdil jen Sáblíkovou a Nohavicu, což dopředu avizoval už sám Zeman. 

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...