Úterý 20. března 2018
svátek má Světlana, zítra Radek
  STÁTNÍ VYZNAMENÁNÍ

  Vondráčková dostane metál od Zemana!

  26.10.2017 11:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Každý rok je "odhalen" přísně tajný seznam kandidátů na státní vyznamenání 28. října na Hradě. Kromě Martiny Sáblíkové či Jarka Nohavici dostane metál od prezidenta Miloše Zemana i zpěvačka Helena Vondráčková.

  Vondráčková Helena lupa
  Helena Vondráčková získá na Hradě státní vyznamenání! | Archiv

  Během státího svátku 28. října už v minulých letech získali medaili za přínos v oblasti kultury třeba Daniel Hůlka, Jiřina Bohdalová či režiséři Filip Renč a Robert Sedláček. Teď se dočká i Vondráčková, která letos oslavila životní jubileum. O ocenění zpěvačky informoval Blesk.  

  Helena Vondráčková převezme 28. října na Hradě státní vyznamenání!
   

   

  Lze předpokládat, že se Miloš Zeman rozhodl o ocenění i proto, že zpěvačka s manželem Martinem Michalem prezidenta veřejně podporují, podobně jako Andreje Babiše. „Tak aby bylo jasno. Před volbama máme rozhodnuto. Volíme Zemana a ANO,“ nechal se letos v dubnu slyšet její manžel a manažer Martin Michal.  

   

  Na  dotaz, zda jeho žena získá v sobotu ocenění, Martin Michal odpověděl: „Zásadně nekomentuji rozhodnutí pana prezidenta."

   

  Ani mluvčí Zemana Jiří Ovčáček nechtěl situaci kolem Vondráčkové komentovat, potvrdil jen Sáblíkovou a Nohavicu, což dopředu avizoval už sám Zeman. 

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...