Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MÁ SMŮLU

  Chudák moderátor Primy! Zranil se a necítí ruku!

  22.10.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Chudák Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Zranil se, skončil v nemocnici a teď ke všemu necítí levou ruku. Vše se stalo přímo při zkoušce na nový muzikál Muž se železnou maskou.

  Kavalčík lupa
  Michal Kavalčík zdraví z nemocnice, kde je se zraněnou plotýnkou! | Divadlo Broadwayi

  Dvaačtyřicetiletý Kavalčík si během zkoušení muzikálu v Divadle Broadway zranil plotýnku a skončil v nemocnici. Přestal cítit levou ruku.  

  Michal Kavalčík po úrazu v divadle skončil v nemocnici a zatím necítí levou ruku!
   

   

  „Na zkoušce v divadle uděláte jednu obyčejnou hvězdu a lup, krční plotýnka to trošku nedala, najednou necítíte pravou ruku, tak budu věřit, že ve Zlíně mě zdejší megaprofíci dají zase dohromady, abych mohl zase brzy pokračovat ve skopičinách, ale asi už trošku jemněji pokračovat,“ řekl moderátor, herec a zpěvák, který v muzikálu hraje Šaška.

   

  „Život je fakt vtipnej - skáčete z letadla z výšky 4 200 metrů, skáčete po hlavě bungee jumping z mostu, hltáte adrenalin na jetsurfu a dáváte tělu fakt kapky a zkoušíte zdolávat nové a nové hranice a hlavně vás to neskutečně baví a nabíjí. A pak blbá hvězda a je to v háji," podotkl smutně Kavalčík.

   

  Ten tak trochu následuje kolegu Vojtu Drahokoupila, který si nedávno zlomil chrupavku. Nyní je otázkou, zda Michal odehraje premiéru 1. listopadu v Divadle Broadway, stejně jako kdy se vrátí na Primu do Diváckých zpráv. Budeme i my držet Michalu Kavalčíkovi pěsti, aby se brzy uzdravil! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...