Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PROVOKATIVNÍ SNÍMKY

  S Myslivcovou v posteli: Jsem jako Jamajčanka!

  14.10.2017 17:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Pánové, přemýšleli jste o tom, jaké tělo má Dominika Myslivcová? Tak teď už to víte, protože si sama česká Barbie dala na Instagram pořádně žhavé foto! Být s touhle blonckou v posteli tak už není jenom sen a dokonce zjistíte, jaká tam je!

  Myslivcová lupa
  Dominika Myslivcová alias česká Barbie v posteli! | Archiv

  Nejrůznějších textů kolují po internetu tisíce. Takže kdyby si Dominika Myslivcová napsala, že si nějaký udělala, asi by to nikoho příliš nezaujalo. Ale dát si k tomu sexy fotku jen ve spodním prádle, tak to je jiná káva!

   

  Tím spíš, když máte možnost se dozvědět, že Barbie od svých milenců většinou utíká dávno předtím, než se rozední.  

  Dominika Myslivcová alias česká Barbie dala na Instagram pořádně žhavé foto!
   

   

  „Lodičky na nohy a mizím ještě před úsvitem.“ Možná by to řadě chlapů ani příliš nevadilo, hlavně, že by si mohli na futro udělat další, tentokrát opravdu hodně sexy zářez.

   

  Když už jsme však zmínili ten test, tak vězte, že v něm Dominika zjistila, že se po sexu chová jako Jamajčanka. Prý je to právě kvůli oněm únikům od partnerů. No, to teda nevíme. Při pohledu na blondýnku bychom věřili všemu možnému, ale že bude přirovnána zrovna ke kočce odněkud z Karibiku, to je nějaké divné.

   

  Schválně si zkuste, co v testu vyjde vám a dejte vědět. Najdete ho právě zde.

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...