Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMUTNÁ ZPRÁVA

  Manželce následníka britského trůnu hrozí smrt! Má prý 8 měsíců života!

  16.10.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Manželce britského následníka trůnu prince Charlese, Camille Parker-Bowles, zbývá prý osm měsíců života. Tedy, pokud sedmdesátiletá žena nepodstoupí transplantaci jater. Má mít údajně rakovinu v pokročilejším stádiu.

  Camilla a Charles lupa
  Camille Parker Bowlesové prý zbývá pár měsíců života. | Archiv CNN

  Camilla Parker-Bowles si léta dělala zálusk na královský trůn, což se jí nikdy nesplní. Za prvé to odmítla sama královna Alžběta II., za druhé je na tom zdravotně velmi špatně.

   

  Podle zatím neověřených informací má mít vévodkyně rakovinu jater v pokročilém stádiu, a pokud nepodstoupí co nejdříve trasnplantaci, lékaři jí nedávají více jak 8 měsíců života.  

  Camille Parker Bowlesové má zbývat 8 měsíců života, pokud nepodstoupí transplantaci jater.
   

   

  Zdrcující zpráva šokovala královský palác koncem září, když šla Camilla na běžnou prohlídku. Stěžovala si na bolesti břicha, únavu a nevolnosti a ještě výrazně zhubla. Podle informací z paláce si ale sama myslela, že to patří k jejímu věku, nikoliv že je vážně nemocná.

   

  Je známo, že Camilla nepatří v královské rodině zrovna k oblíbeným členům. Rozvrátila manželství Diany a Charlese a plivala špínu i na Kate a Williama. Proto není divu, že z jejího nástupu na trůn nemá radost hlavně samotná královna Alžběta II. Otázkou nakonec zůstává, jestli ale nakonec svoji snachu nepřežije...

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...