Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RÁZNÉ ROZHODNUTÍ

  Pokondři definitivně končí! Odmítli cenzuru hostí!

  13.10.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Definitivní konec na Frekvenci 1 oznámili moderátoři Roman Ondráček a Miloš Pokorný. Odvysílají pořad s host do konce měsíce a pak sbohem. Už nyní mají nejméně dvě nabídky do jiných rádií, kde, jak se zdá, je prý nikdo nebude cenzurovat.

  Pokondr lupa
  Roman Ondráček a Miloš Pokorný alias Těžkej Pokondr na Frekvenci 1 končí! | Frekvence 1

  Těžkej Pokondr se na ukončení spolupráce s rádiem dohodl se zastupujícím generálním ředitelem stanice Luborem Zoufalem. Dvojici vadila údajná cenzura při výběru hostů ze strany šéfa rádia Miroslava Škody, který to ale odmítá.

   

  Původně zprávy o konci Romana Ondráčka a Miloše Pokorného v rádiu tvářily jako recese nebo "promo" akce. Jenomže jde o skutečnost. „Opravdu končíme, není to fór a moc nás to mrzí...," hlásili i sami moderátoři alias Těžkej Pokondr dokonce i svým přátelům a známým. „Už nám došla trpělivost a nebudeme si pořád nechávat mluvit do hostí, které si zveme," vysvětlovali.  

  Duo Těžkej Pokondr se rozhodlo ke konci října své vysílání na Frekvenci 1 ukončit!
   

   

  Podle všeho měli Pokondři největší spor s šéfredaktorem stanice Miroslavem Škodou, který jim cenzuroval hosty. Především pak novináře Jaroslava Kmentu, který měl přijít a mluvit o své nové knize.

   

  Podle mluvčí skupiny Lagardere, pod níž Frekvence 1 spadá, se vedení s moderátory domluvilo na postupu, jak by mohlo k ukončení spolupráce dojít. „Nicméně zatím dohoda stále není právně uzavřena,“ upřesnila Zuzana Nevoralová.

   

  Dvojici Těžkej Pokondr vadilo, že jim šéf odmítl aktuálního hosta, novináře Jaroslava Kmentu, který vydal novou knihu.  On sám ale tvrdí, že novináře jako hosta odmítl proto, že mohlo jít o skrytou reklamu právě kvůli nové knize. Chtěl se tak prý vyhnout případným sankcím od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Cenzuru odmítá. Jenže by pak nesměl žádný zpěvák promovat své CD, herec hru, film, seriál a podobně. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...