Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÝ REKORD

  Pojďme překonat taneční rekord s Marešem, Sokolem a Krainovou!

  12.10.2017 12:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Leoš Mareš, Simona Krainová nebo Ondřej Sokol se pokusí o rekord. V sobotu 11. listopadu od 14 hodin na brněnském výstavišti se uskuteční festival Life Brno. A v rámci něho nastane velká taneční mela.

  Brno Life lupa
  Krainová, Mareš, Sokol a další se v sobotu pokusí o rekord! | BVV

  Z této akce se stal už legendární happening, ke kterému se hned zkraje začaly připojovat celebrity. „Tedy – sejdeme se v sobotu 11. listopadu ve 14 hodin v pavilonu C na brněnském výstavišti a letos s Leošem Marešem, Simonou Krainovou a matadorem této akce Ondřejem Sokolem se opět pokusíme shromáždit na jednom místě co nejvíce lidí, kteří budou tančit stejnou choreografii," řekla Bleskove.cz PR manažerka akce Dita Brančíková.

   

  Protože festival Life má už něco za sebou, bude zajímavé se podívat do minulosti na překonávání rekordů na výstavišti. „První celebritou, která se s námi do toho pustila, byl Geňa. Instruktážní video se točilo v centru Prahy, pak to rozjel na výstavišti a nasadil laťku pro své následovníky – zúčastnilo se něco pod tisíc tanečníků. Tehdy si Geňa myslel, že je nejen tanečním guru a naší hlavní celebritou, ale i nejstarším účastníkem flash mobu. Z omylu ho vyvedla čtyřiašedesátiletá babička, která se do společného tance pustila s vnučkou. Šokovaný Geňa jí dojemně uvolnil místo vedle sebe na pódiu. Samotný Geňa se postaral o další překvapení, když se na výstavišti objevil podstatně hubenější než na videu. Tahle skutečnost neunikla moderátorovi, Geňovi zase neunikl stánek KFC před pavilonem, ke kterému, jak sám přiznal, si aspoň přivoněl," prozradila Brančíková.  

  V sobotu 11. listopadu se na brněnském výstavišti uskuteční další pokus o rekord v tanci a přihlížet budou i celebrity!
   

   

  Před dvěma roky do vlaku produkujícího taneční rekordy naskočil Ondřej Sokol provázený Jiřím Mádlem. "I jim se podařilo posunout laťku o kousek výš – zhruba na 1 200 účastníků, navíc tehdy se poprvé festivalu zúčastnili youtubeři a někteří z těchto virtuálních hrdinů šli do tance na pódiu. Oblíbení herci pojali přípravu odpovědně a věnoval se jim dokonce i Vlastimil Harapes. Vyzkoušeli mnoho tanečních stylů včetně pole dance neboli pověstné tyče," prozradila PR manažerka.

   

  V loňském roce se do překonávání rekordu pustila trojice zdánlivě nesourodá – téměř tradiční Ondřej Sokol, zcela odvázaný Jakub Kohák a v oblasti tance totálně nepřekonatelný a proslulý Lukáš Pavlásek. Video vzniklo na jednom z pražských ostrovů, mihla se v něm třeba i Hanka Kynychová a Jakub Kohák se připojil po cestě z nákupu.

   

  Počet účastníků se jim pak v pavilonu B podařil vyšroubovat na těžko uvěřitelných 1 577 tanečníků. Trojice celebrit přišla v kostýmu Michaela Jacksona a úvod se odehrával jako soutěž v napodobování proslulých figur, diváci jekotem označili jednoznačného vítěze Jakuba Koháka – i přesto, že vynechal proslulý „podpásový“ hmat, kterým se snažil získat diváky Ondřej Sokol. Účast youtuberů byla podstatně aktivnější a například Fatty Pillow dokázal k tanci strhnout hodně původně pouze přihlížejících diváků.

   

  Leoš, Ondra a Simona mají před sebou velkou výzvu a určitě se jim nebude chtít odcházet z výstaviště s tím, že tentokrát to nevyšlo. Do natáčení šel Leoš i se svým Ferrari a dokonce neváhal vstoupit do tramvaje, Ondra i Leoš si oblékli šusťákovky a Simona se s takto vystajlovanými kluky nechala přes veškerá varování vyfotit. Všechny tyto oběti by ale byly zbytečné, pokud by počet tanečníků nebyl opět vyšší. Proto Leoš, Ondra i Simona potřebují každého, kdo se rád baví a je schopen odtančit jednoduchý taneček.

   

  „Přijďme 11. listopadu ve 14 hodin na výstaviště, během chvilky se na místě naučíme jednoduchou choreografii a společně se pobavíme s živým Leošem Marešem, krásnou Simonou Krainovou a tradičním Ondřejem Sokolem," lákají pořadatelé.

   

  Kromě pokusu o překonání tanečního rekordu bude na výstavišti ještě 10 hal plných zábavy, sportu, adrenalinu a her pro všechny věkové kategorie. Bude to celodenní zábava. V on-line prodeji stojí vstupenka 150 korun.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...