Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TO SI PUSŤTE

  Mareš podpořil sexy zpěvačku: Jak trapně se Češi (ne)umí radovat!

  12.10.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak to je síla! Někdo vyhraje ultraluxusní neviditelná rovnátka v hodnotě 3,5 tisíce dolarů a namísto toho, co by měl skákat metr dvacet do výšky, v podstatě výhru sušše přijme! Alespoň tak to vidí africko-česká zpěvačka Victoria Velvet. Ta se podivuje nad tím, jak se Češi (ne)umí radovat. Podpořil ji v tom i moderátor Leoš Mareš.

  Velvet lupa
  Victoria Velvet se za volantem diví, že se výherkyně více neraduje! | Instagram

  Victoria Velvet žijící v Česku a pocházející z jižní Afriky, nechápe, že někdo vyhraje neviditelná rovnátka na zuby za zhruba 80 tisíc korun, ale není znát, že by měl radost. A to umělkyni, trochu excentrickou, ale hodně upřímnou, docela šokovalo. Na Instagramu se proto po svém, tak trochu "americky" vyjádřila. 

   

  Její názor sdílel na svém instagramovém profilu moderátor Leoš Mareš, protože právě na Evropě 2, kde roky moderuje ranní show, posluchačka cenu dostala. „Jací jsou Češi, neříkám všichni, ale... Právě teď vyhrála posluchačka neviditelná rovnátka za 3,5 tisíce dolarů... Hůůů. A její reakce - heej ... „Děkuju, děkuju, já mám fakt radost....," pronesla až hodně herecky Victoria.  

  Victoria Velvet se podivila nad až malou radostí výherkyně rovnátek za 80 tisíc korun.
   

   

  Názorně ukázala, že zatímco všude jinde by za vyhranou cenu za 80 tisíc korun vítězka skákala až ke stropu, u nás neprojeví téměř žádné emoce. A že Češi jsou v podstatě suchaři, kteří se neumí radovat. 

   

  I když se tomu mohou mnozí smát, jak vlastně až komicky česká r’n’b diva dokáže podivovat nad malou radostí výherkyně, má v podstatě velkou pravdu - my Češi jsme zapomněli - umět se radovat. Možná, kdybychom e se nebrali tolik vážně, dokázali bychom se více odvázat... 

   

  Tady se můžeze podívat na projev Victorie, která svůj podiv natočila na mobil přímo za volantem svého auta! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...