Pátek 23. února 2018
svátek má Svatopluk, zítra Matěj
  HROZNÝ POHLED

  Takhle strašlivě skončil známý český herec. Popáleniny třetího stupně!

  11.10.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Zranění ohrožující zdraví, popáleniny třetího stupně, které si vyžádaly intubaci a uvedení do umělého spánku. Tak dopadl seriálový krasavec Patrik Děrgel. Kromě VIP vražd jej diváci mohou vidět i v seriálu Modrý kód. A právě odtud pocházejí děsivé snímky.

  Děrgel lupa
  Takhle hrozně dopadl herec Patrik Děrgel, naštěstí jen pro seriál Modrý kód! | FTV Prima

  Osmadvacetiletý Děrgel šokoval obrázky, na kterých leží, má strašlivé popáleniny a vypadá spíš jak škvarek než jako urostlý mladý muž. Naštěstí je vše jenom jako. Nicméně díky kvalitní práci televizních maskérů vše vypadá velmi reálně!  

  Patrik Děrgel si v Modrém kódu zahrál zcela popáleného záchranáře Pavla!
   

   

  Právě v seriálu z lékařského prostředí Modrý kód totiž jeho postava záchranáře Pavla skončí špatně. Podle scénáře zachraňoval děti v hořícím domě a sám to odnesl obrovskými popáleninami. „Tím, že se maska připravovala dvě a půl hodiny, tak si na to člověk postupně zvyká. Jinak by to byl určitě šok,“ prozradil Děrgel, při pohled na sebe do zrcadla.

   

  Patrik Děrgel musel podstoupit před maskováním i jednu nepříjemnou proceduru. „Musel jsem se totálně depilovat, oholit všechny chlupy a vousy, protože by se při sundávání latexové masky strhly,“ svěřil se herec Národního divadla i otec malého synka. 

   

  Nyní má za sebou natáčení další série seriálu VIP vraždy a před sebou spoustu zajímavých projektů. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...