Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HROZNÝ POHLED

  Takhle strašlivě skončil známý český herec. Popáleniny třetího stupně!

  11.10.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Zranění ohrožující zdraví, popáleniny třetího stupně, které si vyžádaly intubaci a uvedení do umělého spánku. Tak dopadl seriálový krasavec Patrik Děrgel. Kromě VIP vražd jej diváci mohou vidět i v seriálu Modrý kód. A právě odtud pocházejí děsivé snímky.

  Děrgel lupa
  Takhle hrozně dopadl herec Patrik Děrgel, naštěstí jen pro seriál Modrý kód! | FTV Prima

  Osmadvacetiletý Děrgel šokoval obrázky, na kterých leží, má strašlivé popáleniny a vypadá spíš jak škvarek než jako urostlý mladý muž. Naštěstí je vše jenom jako. Nicméně díky kvalitní práci televizních maskérů vše vypadá velmi reálně!  

  Patrik Děrgel si v Modrém kódu zahrál zcela popáleného záchranáře Pavla!
   

   

  Právě v seriálu z lékařského prostředí Modrý kód totiž jeho postava záchranáře Pavla skončí špatně. Podle scénáře zachraňoval děti v hořícím domě a sám to odnesl obrovskými popáleninami. „Tím, že se maska připravovala dvě a půl hodiny, tak si na to člověk postupně zvyká. Jinak by to byl určitě šok,“ prozradil Děrgel, při pohled na sebe do zrcadla.

   

  Patrik Děrgel musel podstoupit před maskováním i jednu nepříjemnou proceduru. „Musel jsem se totálně depilovat, oholit všechny chlupy a vousy, protože by se při sundávání latexové masky strhly,“ svěřil se herec Národního divadla i otec malého synka. 

   

  Nyní má za sebou natáčení další série seriálu VIP vraždy a před sebou spoustu zajímavých projektů. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...