Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JASNÉ ROZHODNUTÍ

  Kubišová promluvila: Těším se na svůj profesní konec!

  10.10.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačka Marta Kubišová (74) je asi jednou z mála umělkyň, která chce a umít takzvaně odejít včas. Už se prý těší na to, až 1. listopadu posledním koncertem svého posledního tour završí svou aktivní uměleckou kariéru a začne odpočívat. Toho, že by jí publikum chybělo, se prý nebojí!

  Kubišová lupa
  Marta Kubišová zpívala pro naprosto plný sál v Brně! | VDN Promo/Tomáš Spáčil

  Marta Kubišová se cítí po mnoha letech unavená a chce už opravdu dělat jen to, co sama chce a na co se cítí. „Moc se těším, až tohle všechno skončí. Těším se, až začnu konečně odpočívat. Celý tento maraton vyvrcholí 1. listopadu, tedy v den mých narozenin v mých rodných Českých Budějovicích," prozradila fenomenální zpěvačka s nezaměnitelným hlasem.

   

  Prozradila důvod, proč se rozhodla pěveckou kariéru pověsit na hřebík.  Já si myslím si, že je dobré včas odejít, protože se říká, že v nejlepším se má přestat. Opravdu bych někdy nerada, aby mě lidi na jevišti litovali," svěřila se Kubišová, která měla v pondělí koncert v Brně, kde bylo, stejně jako všude jinde, vyprodáno. V minulých dnech absolvovala šňůru po Slovensku.

  Marta Kubišová se už těší do faktického důchodu a chystá sepsání svých memoárů!
   

   

  Přestože Marta Kubišová odejde takzvaně do důchodu, zahálet nehodlá. Kromě jiného chce napsat knihu o svém životě. „Napíši ji sama, protože jen já vím, jak jsem to viděla svýma očima. Bude tam i mnoho věcí, které jsem neřekla novinářům. Jediné, co bude problém, je najít všechny poznámky, které jsem si zapisovala, a dát je dohromady. Nebudu na ni spěchat, udělám ji hezky v klidu," prozradila zpěvačka, která je v Česku mimo jiné známá i jako symbol Sametové revoluce. 

   

  Před několika lety prodělala zpěvačka infarkt a jen díky svému kamarádovi Milanu Heinovi se dostala včas do nemocnice, vše se tak obešlo bez následků. Teď ji trápí koleno, ale jak sama přiznává, na operaci se zatím nechystá. 

   

  Na pražském koncertě jejího tour Marta Kubišová Naposled vystoupí spolu s ní třeba i Lucie Bílá nebo Aneta Langerová. Všechny tři zpěvačky k sobě mají umělecky i lidsky hodně blízko. 

   

  Dnes například vystoupí Kubišová se svým posledním tour v Sedlčanech. Následně ji čeká Chomutov, Hořovice, Varnsdorf, Praha a jako poslední již zmíněné České Budějovice. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...