Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TO JE SÍLA

  Tohle práskl na Gregorovou: Intriky, pomluvy a tajný rozvod s Brzobohatým!

  08.10.2017 16:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Co dokáže zhrzená ženská, to kdekterý muž asi už ví, ale co dokáže zhrzený a odkopnutý milenec, zvlášť, když je to slavoman? To se teď dozvídá a nestačí se divit herečka Hana Gregorová (64). Její zoufalý exmilenec Ondřej Koptík na ni teď vykřičel všechno - pomluvy, intriky i to, že měla být s Radoslavem Brzobohatým rozvedená.

  Koptík lupa
  Nejdřív s ní Ondřej Koptík spal, teď na ni vše vykřičel! | Facebook O. Koptíka

  Právě o rozvodu s hereckou legendou a herečkou, neměl nikdo tušení. Gregorová prý Brzobohatého kdysi odlákala Jiřině Bohdalové. Donutila ho se rozvést, a to samé prý udělala i samotnému Koptíkovi.

   

  „Po rozvodu se zdá, že vše klape jak má je svatba HG a RB jsou manželé, nicméně po čase se objevují mráčky a dojde k rozvodu, což málokdo ví. Skutečně se rozvedou a znovu vezmou. Možná si radši RB měl nechat tu právničku tenkrát,” zamyslel se ve svém statusu na Facebooku Ondřej Koptík, který tak odhalil největší tajemství Hany Gregorové, a sice, že manželství s Brzobohatým byla asi pěkná “Itálie” a že se rozvedli, aby se znovu vzali.

   

  „Popojedem přichází narození syna Ondřeje. RB končí v divadle na Vinohradech, zakládá se divadlo DRB, těžké začátky, nicméně duo HG&RB zdárně vede divadlo k úspěchu doteď idéál! Nutno dodat, finance pocházejí vetšinou od HG, ať už se jedná o Říčany, které staví HG nebo o divadlo. Život jde dál… mimochodem stále na RB stojí a stály davy žen, a že jich neměl málo. Domnívám se podle rozmluv s HG i za jejich vztahu, což HG imponuje ale i RB umí žárlit…,” prozradil Koptík.

   

  Ten se také pozastavuje na dobou, kdy Brzobohatý umřel na aneurysma, tedy na prasknutou srdeční výduť v břiše, což je jedna z nejnebezpečnějších a nejhorších diagnóz u mužů, často velmi skrytá.

   

  „Přichází smutná zpráva, RB odchází. Tam se chci pozastavit trošku... Přijde mi divný jen moment, kdy HG po koupání se ve vířivce s kamáradkou, až do rána a poté, co přichazí RB s tím, že mu je špatně, volá záchranku, místo okamžitého naložení RB do auta a odvozu do nemocnice. O jeho zdravotních problémech měla přehled… To jen na zamyšlení. Popojedem přichází 3 roky kdy HG smutní odmítá případné nápadníky a vetšinu času tráví v Říčanech… No po těch pár letech se na scéně přeci jen objeví nový muž! Ondřej Koptík zajíček nebo-li přezdívaný v rodinně kluk. V té době ženatý s 2 malými dětmi HG využívá opět svých předností a Ondru K. uloví do své sítě, spustí svoje intriky proti jeho manželce a dotáhne ho opět k rozvodu, což byla podmínka našeho vztahu. Trošku jak přes kopírák…Tak to dělá paní HG,” napsal zrhzený slavoman Koptík.  

  Ondřej Koptík vykřičel na Hanu Gregorovou veřejně vše, co jen mohl!

   

  Ondřej Koptík se nevyhnul ani tomu, jakou prý intrikánkou má Hana Gregorová být. A to je velmi zvláštní kapitola jeho zjištění!

   

  „V divadle poznávám spousty lidí. Bohužel poznávám jaká je skutečná moc intrik a pomluv za zády, a co znamená nosit v tomto světě masku, nikoho nevyjímaje. Herci bez výjimky i paní HG se pomlouvají a plivou na sebe jakoukoliv špínu… Byl jsem svědkem špinavých intrik ze strany HG proti své tajemnici v divadle Pavlíny, kterou odřízla stejně jako mě v jeden den… Ale neskončila, ještě se tomu smála jak to zvládla mistrně a navrch přidala pro ni tzv. pár uklidňovacích sms pro tajemnici. Po vyhazovu jí párkrát napsala, jak se má, aby byl klid a měla to ošetřené. To samé jsem s ní zažil i ve společnosti: Uvedu menší přiklad - Na akci jsme potkali Dádu P., milý krásný rozhovor. Poté se hned otočí a povídá - jaká je to ochlasta a takových příkladů by bylo…,” svěřil se všem na sociální síti Koptík.

   

  Přidal i další poznatky, včetně toho, jak vypadal prodej Divadla Radka Brzobohatého. Z jeho slov to vypadá, že herečka by mohla být skutečně zvláštně zakomplexovaná. Nepřející. Jen je otázkou, co je pravda a co si dovybarvil Koptík.

   

  „Přichází prodej divadla...snad nejvetší její intrikánská akce. Nebudu to asi popisovat celé. Za 1)vybírá si Romanu Gosčíkovou, což mě tajila skoro až do prodeje - manželka dnes pana Janáka. Za 2) věděla o demolici domu vedle, ale to jí nezmínila, ani kontakt na pána, co by mohl zařídit klid během představení - že se na ní může vysrat! Za 3) prodej lístků a zaměstnanci. Samozřejmě nikdo tam již pracovat pro ni nemůže, bráno jako zrada HG, volá všem a zjištuje… Prodejcům lístků nevyjímaje a dokonce i paní do Karlových Varů, aby nová představení nebrala… To se jí povede a paní HG je spokojená. Jako bonus si nechává otevřená vrátka na mail, aby mohla paní Gosčíkové kontrolovat poštu…Ještě, že si to změnila pani Gosčiková po pár měsícich.. Docela síla ne?,” píše exkoloušek Gregorové a uzavírá vše slovy:  „Dával bych si velký pozor na paní HG, je to velmi černá a intrikánská bytost. A na závěr chci dodat jen, že čím víc mlčíš láska, tím víc já chci mluvit. Zákon akce a reakce.A její nejvetší Grand finále - v divadle hraje dodnes a ještě jí všichni tleskají. Za mě mistrině intrikánské."

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...