Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  FASHION AKCE

  Úspěšné české modelky společně s nejpřísnější módní kritičkou oslavovaly lásku

  07.10.2017 16:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zatímco Prahu o víkendu navštívila proslulá ikona světové módy Anna Wintour a nikdo si z toho moc nedělal, když na přehlídce nové kolekce módního návrháře Michala Marka vešla na scénu Františka Čížková, strhl se ohlušující potlesk.

  Marek Michal lupa
  Tvářemi kolekce LOVE Michala Marka jsou Františka Čížková, Kateřina Votavová nebo Filip Jankovič! | marekmichal.com

  Známá módní guru se totiž stala jednou z tváří Markovy kolekce nazvané LOVE, a přehlídka, na které byla představena, se ve znamená lásky nesla doslova a do písmene. Počínaje samotnými modely z kolekce, které na sobě nesou motivy lásky, a které svým střihem podle návrháře symbolizují, že láska potřebuje volnost a lehkost, tak výběrem modelek.

   

  Se všemi totiž návrhář už několikrát spolupracoval a stali se přáteli. Modelky Kateřina Wohlmann Votavová a Tereza Jelínková byly tvářemi už předchozí návrhářovy kolekce nazvané Rebelie, s Františkou Čížkovou ho pojí dlouholeté přátelství.  

  Návrhář Michal Marek představil svou kolekci LOVE, jehož tváří je i Františka Čížková!
   

   

  „Michal je úžasný. Kreativní, chrlí jeden zajímavý nápad za druhým, a navzdory tomu, že má v branži vybudované renomé, zůstává tím obyčejným, fajnovým a spolehlivým klukem, jakým byl, když začínal,“ řekla na návrhářovu adresu Kateřina Votavová, které Marek navrhoval její svatební &sca ron;aty.

   

  A souhlasí s ní i modelka Tereza Jelínková, která na přehlídce vlastně zaskakovala za jinou modelku. „Když jsem se dozvěděla, že Michalovi vypadla z přehlídky původně domluvená modelka, neváhala jsem za ni zaskočit, protože s Michalem je to vždy krásná práce, a navíc jeho modely se báječně nosí,“ vypráví Tereza Jelínková a její slova potvrdila i Kateřina, která se rozhodla si jeden lehce odvážný model z přehlídky koupit. „Doslova jsem se do něj zamilovala. Je sice trochu odvážný díky průhledné sukni, ale právě to je na něm to zajímavé,“ směje se Kateřina.

   

  Do smíchu naopak modelkám nebylo na závěrečné after party, která se konala ve strašidelném domě kousek od Václavského náměstí. Co chvíli mezi hosty prošla nějaká hororová postava a byli jsme svědky, kdy se Kateřina několikrát lekla a strachy se vrhla na svého manžela, který se pobaveně smál, že tak často se na něj manželka vrhala během jediného večera naposledy snad během svatební oslavy.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...