Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ÚSPĚŠNÁ KRÁSKA

  Novou Miss Face Czech Republic 2017 se stala Kateřina Kasanová.

  01.10.2017 08:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Miss Face Czech Republic 2017 se stala Kateřina Kasanová. Akcí moderovali David Gránský, a Jakub Kotek a v rámci galavečera soutěže, které šéfuje Taťána Makarenko, byly vyhlášeny i další vítězky.

  Kasanová lupa
  Kateřina Kasanová je Miss Face 2017! | ShowPix

  Finalistky se předvedly v soutěžních discuplínách: úvodní společná taneční choreografie, představování v overalech MET, v plavkách značky Miss Paradise, v autorské módní přehlídce Beaty Rajské, v prádle značky Astratex, ve sportovní disciplíně značky Shoozes, ve večerních šatech z dílny Sama Dolceho.

   

  Vítězky: Miss Face Czech Republic 2017 se stala Kateřina Kasanová, finalistka číslo 5. Miss Face Czech Republic I.vicemiss 2017 se stala Kristýna Langová, finalistka číslo 6. Miss Face Czech Republic II.vicemiss 2017 je Daniela Zálešáková, finalistka číslo 8. Miss Face Czech Republic Social Media 2017 je Veronika Volkeová, finalostka číslo 4. Social Media je jediný titul, který volili diváci na stránkách www.missface.cz, první 3 tituly volí odborná porota. V Social Media vyhrála v hlasech Kateřina Kasanová, ale pokud ta dívka povírá titul vyšší od poroty, tak automaticky nastupuje na její místo ta, která má druhý nejvyší titul. Kateřina skončila s 15 358 hlasy a Veronika s 14 983 hlasy.  

  Novou Miss Face se stala finalistka číslo 5 Kateřina Kasanová
   

   

  Během Galavečera se prodával charitativní kalendář pro rok 2018, charitativní svíčky ruční výroby Sama Dolceho a přihazovako se do kasičky veřejné sbírky Miss Face pro podporu České neonatologické společnosti, letos je vybrána Thomavyerova nemocnice v Praze, oddělení prenatální péče. Pro Neonatologii se za 2 hodiny přímého přenosu na TV Óčko vybralo 80 610 korun. 

   

  Vystoupila Monika Bagárová, saxofonista DeeSaxx, Anett Charitonová a Adam Mišík. Přítomny byly stále ještě úřadující Miss a to vítězka Nikola Uhlířová, která pojede na Miss Grand International 4. října  do Vietnamu. I.viceniss Alice Činčurová, která pojede 25.října 2017 do Japonska na Miss International. II.vicemiss Zuzana Straková pojede 2. listopadu do Kambodži na Miss Gobal a III.vicemiss Sarah Karolyiová pojede v prosinci do Indie na Miss Intercontinental, které nepředávaly jen korunky novým nástupkyním, ale hlavně také se rozloučily svými projevy s kralováním.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...