Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÝ HIT

  Vondráčková natočila s Peroutkou nový song! Jak se vám líbí?

  07.10.2017 11:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Spojení jmen Vondráčková a Peroutka si málokdo umí představit co se muziky týče, a přesto vznikl hodně zajímavý song. Jmenuje se Hvězdy nad oceánem a Lucka Vondráčková si ho střihla s Milanem Peroutkou. Dělí je sice od sebe desetiletý věkový rozdíl, ale nikdo by to do nich neřekl a hlavně jim to spolu ladí.

  Pro Milana Peroutku to byl první duet, který s Lucií Vondráčkovou nazpíval! | P. Mráček, Youtube

  Když v létě v Praze křtila Lucka Vondráčková svůj Zpěvník, jako jeden z kmotrů přišel i Milan Peroutka. Tam se společně seznámili a tam taky vzešel nápad na spolupráci. Právě nový singl bude jedním ze zásadních na novém albu zpěvačky, která žije sice v Kanadě, ale když přijede dvakrát do roka do Čech, stojí to za to. Točí písničky, dává rozhovory, fotí a točí filmy nebo seriály.

   

  Autory duetu jsou Jiří Vondráček a Hana Sorossová, tedy rodiče Lucky. Právě na křtu Zpěvníku poprvé padla zmínka o možnosti nazpívat společný duet. Netrvalo ani 14 dnů a oba zpěváci se ocitli společně ve studiu. U Milana Peroutky jde o první společný duet v jeho kariéře. První ohlasy fanoušků jsou více než příznivé.  

  První společný duet Lucie Vondráčkové a Milana Peroutky se jmenuje Hvězdy nad oceánem.
   

   

  „Milan je profík, dříč a práce s ním je radost. Má v sobě pokoru a touhu dělat všechno na 100 %. Písnička Hvězdy nad oceánem mu sluší jako nikomu jinému a já jsem šťastná, že jsme nejen kolegové, ale i kamarádi,” prozradila nám Lucie Vondráčková.

   

  A ani Peroutka nešetřil slovy chvály! „Lucku jsem poprvé poznal na křtu, ale vlastně jsme si pořádně ani nic neřekli, a tak jsem vzal telefon a pozval ji za pár dní na oběd. Dala si jen vodu a jen tak mezi řečí zaznělo, že bychom spolu někdy mohli něco vymyslet. Za pár dní mi napsala, že má hotovou písničku přesně pro nás a kdy ji můžu přijet natočit,” prozradil, jak vznikla spolupráce. 

   

  „Nejvíc si na Lucce vážím její všeobecně známé pracovitosti. Když jsem strávil jeden večer prohlížením videí, co všechno má za sebou, cítil jsem obdiv. Bylo mi ctí, že jsme se spolu mohli zvěčnit ve společné písničce. Líbí se mi, jak Lucka na věcech pracuje se svými rodiči. V domácí, a přitom profesionální atmosféře. Jsou to milí lidé a mají krásný domov, který vypadá jak botanická zahrada,” dodal. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...