Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ LEGENDA

  Takhle nyní vypadají členové legendární skupiny East 17. A chystají nový koncert!

  06.10.2017 16:00 / celebrity google+ twitter facebook

  U nohou jim klečely statisíce dívek, vyprodávali stadióny po celém světě. Britská chlapecká skupiny East 17 v 90. letech bořila hitparády a boduje i nyní. Letos mají za sebou úspěšné australské turné a již 13. října vystoupí v Praze v Malé sportovní hale na Výstavišti Praha. A nejen oni. Jako předskokani v rámci obří 90´s párty vystoupí také Lunetic a Style.

  East 17 lupa
  Legendární East 17 vypadají dnes takhle! | East 17

  Jak nyní členové kapely vypadají? Posuďte sami. Rozhodně to nejsou už idolové, které milovaly náctileté dívky, ale také to nejsou pupkáči v letech. Všichni pravidelně cvičí, drží se v kondici a s přehledem zatančí choreografie, co kdysi. Rozhodně se v Praze můžete těšit na jejich největší hity House of Love, Stay Another Day nebo It's Alright.


  East 17 vystoupí ve složení Terry Coldwell a John Hendy, chybí bouřlivák Brian Harvey, kterého nahradil zpěvák a vítěz "Ivor Novello Award" Robbie Craig.  

  Takhle dnes vypadá legendární chlapecká skupina East 17, která v 90. letech bořila hitparády!
   


  Podle promotéra koncertu jde o velké pohodáře. Dlouho prý nezažil kapelu bez jakýchkoli hvězdných manýrů, která nemá žádné extra požadavky.

   

  „Jediné, co kapela požaduje, je velký přísun energetických nápojů. Vše ostatní nechává na nás," prozradil prométer koncertu Roman Dobrý.

   

  Vstupenky na koncert, který vypukne v Malé sportovní hale na pražském výstavišti 13. října v 19 hodin, jsou stále v prodeji v síti Ticketstream.

   

  Tady  si připomeňte jejich největší hit a videoklip Stay Another Day!

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: koncert, East 17, Hudba
  Komentáře ke článku
  loading...