Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROSTĚ NEPŘIJDE

  Bílá, Bango a další - buďte v klidu! Ortel letos na Slavíky nedorazí!

  07.10.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Letošní ročník vyhlášení Českého slavíka se obejde nejspíš bez skandálů. Na slavnostní galavečer do Karlínského divadla nedorazí kontroverzní kapela Ortel. Lucie Bílá nebo Radek Banga, mezi nimiž vloni nastal spor, mohou být v klidu. A nejenom oni.

  Ortel lupa
  Ortel letos na Slavíky nedorazí, takže o skandál bude méně! | Archiv

  Nyní je možné začít hlasovat v anketě Český slavík, proto fanoušky kontroverzní kapely Ortel překvapilo prohlášení jejího frontmana - zpěváka Tomáše Ortela (41), že na předávání hudebních cen, které bude koncem listopadu, prostě nepřijde!

   

  „Již několik ročníků jste projevili kapele Ortel obrovskou podporu a dosáhli velkého gesta soudržnosti, abychom v této anketě uspěli, ačkoliv jsem nezakládal tuto formaci k získávání ocenění, nýbrž k probuzení zaslepených,“ začal své prohlášení Tomáš Ortel, který získal stříbrného a bronzového Slavíka dva roky za sebou.  

  Obávaná a kritizovaná skupina Ortel letos na vyhlášení Českého slavíka nedorazí!
   

   

  Při prvním úspěchu jen mnozí nevěřícně kroutili hlavami, ale při druhém už se v sále ozýval nesouhlasný pískot a někdo dokonce neváhal galavečer přímo opustit. Nejhůře celou situaci snášel romský zpěvák Radek Banga a herečka Iva Pazderková, kteří se nebáli k situaci dost zostra vyjádřit. Mezi Lucií Bílou a Bangou pak nastal spor, kdy se Slavice "zastala" Ortela ve smyslu, že každý má možnost vyhrát...

   

  „Při předávání cen Český slavík jsme se s mou manželkou zvedli, začali jsme pískat a nakonec na protest proti Ortelu odešli ze sálu. Jen malá hrstka odvážných se ozvala, můj respekt mají Filip Šmíd, Iva Pazderková, Jan Tuna a také Petr Štolba, který je známější pod pseudonymem ‚Pekař‘,“ pronesl tenkrát Banga.

   

  „Kapela Ortel se už nebude účastnit vyhlašování výsledků Českého slavíka, nechceme být prostředkem ke zviditelňování pomatenců a v uhlazeném prostředí bezmocně přihlížet plácání se po zádech některých samozvaných elit. Tuhle anketu nechceme proměnit v politickou agitku, ačkoliv by Český slavík měl být odkazem vůle lidu, nikoliv režimu. Raději budeme mezi svými sledovat letošní průběh a výsledky této ankety, než sbírat plivance těch, co nepochopili a ani nechtějí pochopit obsah našich skladeb a jejich nezvratného poselství. Pravda se nedá umlčet, natož zašlapat, a hráz pomalu praská, přátelé,“ dodal radikální zpěvák.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...