Pondělí 19. února 2018
svátek má Patrik, zítra Oldřich
  VELMI ROZZLOBENÁ

  Havlová zuří kvůli lžím! Na pohřeb Třísky nejde a není sama!

  06.10.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Bývalá první dáma Dagmar Havlová zuří. Naštvaly ji lži o tom, že údajně nechtěla promluvit na pátečním posledním rozloučení s hercem Janem Třískou. Na pietní akt do Národního divadla navíc ani nejde a jak se ukázalo - není sama!

  Havlová lupa
  Dagmar Havlová je v šoku z toho, co o sobě slyší! | Facebook

  Havlová je naštvaná proto, že o ní někdo prohlásil, že v Národním odmítla pronést nad rakví řeč. Prý to neměla v plánu, protože ji o to ani nikdo nepožádal!

   

  „Musím alespoň takhle reagovat na naprosté lži, které o mně opět šíří bulvár. Prý jsem odmítla mluvit na pohřbu Honzy Třísky, ach jo! Honza byl kamarád mého muže, ale pohřeb organizuje rodina a mne nikdo ani neoslovil! Možná se lhaním o mně zvýší prodej těchto neslušných medií, ale je to nemravné a sprosté,“ napsala Dagmar Havlová na svém facebookovém profilu.

   

  „Máme svobodu slova, ale ta přeci neznamená, že se lhaní i v takové smutné situaci stane běžnou záležitostí. To nemají tihle lidé a jejich šéfové ani kousek cti a svědomí?“ pokračovala herečka.  

  Dagmar Havlová se nezúčastnila ani rozloučení s Fialovou a nepůjde ani na to s Třískou!
   

   

  Důvodem, proč na rozloučení s Třískou nejde, a proč nešla ani na to čtvrteční s Květou Fialovou, je to, že je nemocná. Má totiž těžký ústřel a je doma v teple a leží. Proto také po dlouhých letech chyběla v Pražské křižovatce, kde se v den nedožitých 81. narozenin exprezidenta Václava Havla udělovala Cena Dagmar a Václava Havlových, kterou herečka založila. 

   

  „Požádala jsem proto svého švagra Ivana, aby za mne Cenu předal. Musím na pokyn lékařů zůstat v posteli. Mám těch bolestných úmrtí za poslední roky i dny nějak hodně. Zapálila jsem za Květu svíčku a pomodlila se. Za Honzu udělám totéž. Oběma posílám květiny se stuhou a věnováním a přeji jejich duši pokoj a spásu. Rodinám hodně sil a naděje a upřímnou soustrast,“ dodala bývalá první dáma.

   

  Na poslední rozloučení s Janem Třískou nejde ani herečka Jiřina Bohdalová. Ta poté, co se rozloučila s kamarádkou Květou Fialovou, prohlásila, že už by další rozloučení nezvládla a že navíc neměla s hercem nějaké bližší vazby. 

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...