Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELMI ROZZLOBENÁ

  Havlová zuří kvůli lžím! Na pohřeb Třísky nejde a není sama!

  06.10.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Bývalá první dáma Dagmar Havlová zuří. Naštvaly ji lži o tom, že údajně nechtěla promluvit na pátečním posledním rozloučení s hercem Janem Třískou. Na pietní akt do Národního divadla navíc ani nejde a jak se ukázalo - není sama!

  Havlová lupa
  Dagmar Havlová je v šoku z toho, co o sobě slyší! | Facebook

  Havlová je naštvaná proto, že o ní někdo prohlásil, že v Národním odmítla pronést nad rakví řeč. Prý to neměla v plánu, protože ji o to ani nikdo nepožádal!

   

  „Musím alespoň takhle reagovat na naprosté lži, které o mně opět šíří bulvár. Prý jsem odmítla mluvit na pohřbu Honzy Třísky, ach jo! Honza byl kamarád mého muže, ale pohřeb organizuje rodina a mne nikdo ani neoslovil! Možná se lhaním o mně zvýší prodej těchto neslušných medií, ale je to nemravné a sprosté,“ napsala Dagmar Havlová na svém facebookovém profilu.

   

  „Máme svobodu slova, ale ta přeci neznamená, že se lhaní i v takové smutné situaci stane běžnou záležitostí. To nemají tihle lidé a jejich šéfové ani kousek cti a svědomí?“ pokračovala herečka.  

  Dagmar Havlová se nezúčastnila ani rozloučení s Fialovou a nepůjde ani na to s Třískou!
   

   

  Důvodem, proč na rozloučení s Třískou nejde, a proč nešla ani na to čtvrteční s Květou Fialovou, je to, že je nemocná. Má totiž těžký ústřel a je doma v teple a leží. Proto také po dlouhých letech chyběla v Pražské křižovatce, kde se v den nedožitých 81. narozenin exprezidenta Václava Havla udělovala Cena Dagmar a Václava Havlových, kterou herečka založila. 

   

  „Požádala jsem proto svého švagra Ivana, aby za mne Cenu předal. Musím na pokyn lékařů zůstat v posteli. Mám těch bolestných úmrtí za poslední roky i dny nějak hodně. Zapálila jsem za Květu svíčku a pomodlila se. Za Honzu udělám totéž. Oběma posílám květiny se stuhou a věnováním a přeji jejich duši pokoj a spásu. Rodinám hodně sil a naděje a upřímnou soustrast,“ dodala bývalá první dáma.

   

  Na poslední rozloučení s Janem Třískou nejde ani herečka Jiřina Bohdalová. Ta poté, co se rozloučila s kamarádkou Květou Fialovou, prohlásila, že už by další rozloučení nezvládla a že navíc neměla s hercem nějaké bližší vazby. 

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...