Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TROCHU SMŮLA

  Hodně naštvaný Margita, špatný zvuk i faux pas s outfitem pro moderátorky: Tak dopadla mega akce v Lucerně

  05.10.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Tak trochu smůla provázela druhý ročník galavečera v Lucerně, který měl za cíl představit slovenské umělce v Česku. Slovenští muži vrací úder se neobešel bez problémů. Nejvíce naštvaný byl asi operní pěvec Štěfan Margita, který byl doslova rudý vzteky!

  Margita lupa
  Štěfan Margita byl hodně naštvaný a málem nevystoupil! | Facebook

  Téměř všechny zpěváky doprovázel ve velkém sále Lucerny na akci, kterou producentsky řešila agentura zpěváka Martina France, big band Českého rozhlasu pod vedením Vlada Valoviče. Jenomže nastal problém.

   

  Když zpíval Štěfan Margita, mnozí se divili, že vystupoval takzvaně "na základy", tedy na hudební podkres, který hrál z flash nosiče. Zkrátka ho band nedoprovázel. „Jak by taky mohl, když neuměli jedinou jeho píseň, neměli noty, ač jim je poslal. Byl hodně, ale hodně naštvaný a chtěl z generálky odejít. Přemlouvali ho tam další účinkující, včetně moderátorek večera, aby zůstal. Že si lidi koupili lístky a že se zvlášť na něj těší," prozradila Bleskove.cz jedna z členek týmu akce, kterou samotnou šokovalo, jak strašné zmatky akci, která by měla být díky záštitě politiků a velkých společností takzvaně ťip ťop. Ale bohužel nebyla.  

  Galavečer v Lucerně vynesl ze vstupného 64 000 korun na boj proti rakovině prostaty!
   

   

  „Zvuk byl příšerný, Lucerna špatně nazvučená. Rozumět bylo tak třetině zpěváků. Chvílemi to bylo přeřvané a bylo vidět, že je s něčím problém. Na to, že to snímala Česká televize, tak to nebylo dobře připravené," zamyslela se i jedna z divaček, mimochodem bývalá dlouholetá televizní produkční.

   

  Problémy měly údajně i samotné moderátorky večera Marie Retková, Marie Tomsová a Hana Heřmánková. Samy se nechtěly k ničemu vyjadřovat a v podstatě všechny tři odpověděly. „Všechno jsme zvládly a vždycky se najdou drobnosti, to se občas stane, ale důležité je, že byli diváci spokojení... a že se pomohlo dobré věci," uvedly shodně všechny tři bývalé televizní hlasatelky.

   

  Problém byl však v tom, že měly mít našité krásné šaty, které ale nezvládla jistá oslovená návrhářka připravit, a když to Retková, Tomsová a Heřmánková zjistily, odmítly si modely vzít, protože jim neseděly a byly téměř nepoužitelné!

   

  Celý večer měl charitativní podtext. Výtěžek šel na boj proti rakovině prostaty pro nemocné muže. Někteří se ale pouze podivili nad tím, že se - podle předávaného šeku - vybralo "jen" 64 000 korun. „To ale znamená, že v celé Lucerně bylo 640 prodaných vstupenek, když šla stovka z každé vstupenky na tento bohulibý účel. To je ale dost málo, ne...?," divili se někteří hosté v sále.

   

  Nutno podotknout, a to nelze organizátorům upřít, že uspořádat takový večer a ještě vybrat slušnou částku není zrovna jednoduché. Příště by to však chtělo dopilovat tak, aby nemusel být stres a nervy těsně před tím, než se takzvaně roztáhne opona. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...