Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZÁHADNÁ PÓZA

  Je snad Lucie Bílá těhotná? Co tahle fotka značí?

  04.10.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Chce snad Lucie Bílá (51) něco naznačit, nebo jde jen o náhodu? Díky jedné jediné fotce začaly tisíce jejích fanoušků spekulovat, že Slavice možná čeká miminko. To by ovšem v jejím věku bylo spíš kuriózní!

  Bílá bříško lupa
  Takhle fotka odstartovala spekulace o těhotenství Lucie Bílé! | Instagram TV JOJ

  Přestože je Lucie Bílá stále hodně zamilovaná do svého partnera a road manažera Radka Filippiho (34), o tom, že by společně měli dítě asi už neuvažují. Kdysi se zpěvačka pokoušela o holčičku. To v době, kdy byla vdaná za Vaška Nodia Bártu, ale bohužel se jí to nepodařilo. Už vzhledem k předchozím zdravotním potížím.   

  Lucie Bílá už vzhledem ke svému věku pochopitelně těhotná není!
   

   

  Slavice je ráda, že má alespoň jedno dítě - dnes dospělého syna Filipa Kratochvíla. A to, že při focení položila ruku na břicho přeci neznamená, že je v očekávání. „Musím se tomu smát. Jak málo stačí...," nechala se Lucie slyšet mezi přáteli, když se jí začali někteří ozývat, zda "mají gratulovat"...

   

  Přitom snímek vznikl na Slovensku při natáčení hudebního pořadu TV JOJ. Než zpěvačka nastoupila do limuzíny, zapózovala a ruku zkrátka "trochu nešťastně" dala na své bříško.

   

  Lucie Bílá je hodně zaměstnaná zpěvačka. Koncertuje, hraje v divadle, je v talentové soutěži, čeká ji opět vánoční tour Bílé Vánoce a na miminko by zcela jistě neměla čas. I když by ho ráda měla, její věk je pro ni omezující a ona si to velmi dobře uvědomuje. A tak si bude muset počkat na to, zda z ní její syn Filip co nejdříve - či později, neudělá babičku. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...