Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE KŠEFT

  Ondřej Sokol zažije své déjà vu!

  03.10.2017 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zase super a prestižní kšeft získal moderátor, herec a režisér Ondřej Sokol. Letos si prožije déjà vu. Vrátí se totiž opět jako moderátor Českého slavíka, takže bude zase z pódia vyvolávat vítěze!

  Sokol Ondřej lupa
  Také letos bude Ondřej Sokol moderovat Českého slavíka! | ShowPix

  Pětačtyřicetiletý Sokol se loni osvědčil, takže si organizátoři opět zvolili toto jméno. Už 25. listopadu se tak v Hudebním divadle Karlín uskuteční předávání cen za nejlepšího zpěváka, zpěvačku, kapelu a Objev roku. Mimochodem pro něj to bude i dobrý a prestižní kšeft, za který dostane slušný balík peněz!

   

  „Slavíky bez hranic a také Cena pro nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls a Cena za nejstreamovanější českou skladbu na internetu budou součástí letošního slavnostního večera," uvedl pořadatel Jaroslav Těšínský.

   

  Hlasovat lze zasláním SMS zprávy z mobilního telefonu a také prostřednictvím online formuláře na webových stránkách ankety.  

  Moderátorem Českého slavíka 2017 bude opět herec a režisér Ondřej Sokol!
   

   

  „Také letos dá Český slavík Mattoni šanci vystoupit na závěrečném galakoncertu mladým interpretům nominovaným zvláštní porotou. Nominováni jsou Jakub Děkan, Pavel Callta, skupina Poetic a Pokáč. O tom, kdo z nich vystoupí, rozhodnou fanoušci v samostatném hlasování," dodal Těšínský.

   

  Zatímco jedni - jako Karel Gott, Lucie Bílá, Lucie Vondráčková, Ortel, skupina Kabát a podobně - sbírají ceny a na každý ročník se těší, jiní je bojkotují pro údajnou neobjektivitu. Například zpěvačka Helena Vondráčková se ankety už několik let nezúčastňuje. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...