Pondělí 19. února 2018
svátek má Patrik, zítra Oldřich
  ZASE KŠEFT

  Ondřej Sokol zažije své déjà vu!

  03.10.2017 14:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Zase super a prestižní kšeft získal moderátor, herec a režisér Ondřej Sokol. Letos si prožije déjà vu. Vrátí se totiž opět jako moderátor Českého slavíka, takže bude zase z pódia vyvolávat vítěze!

  Sokol Ondřej lupa
  Také letos bude Ondřej Sokol moderovat Českého slavíka! | ShowPix

  Pětačtyřicetiletý Sokol se loni osvědčil, takže si organizátoři opět zvolili toto jméno. Už 25. listopadu se tak v Hudebním divadle Karlín uskuteční předávání cen za nejlepšího zpěváka, zpěvačku, kapelu a Objev roku. Mimochodem pro něj to bude i dobrý a prestižní kšeft, za který dostane slušný balík peněz!

   

  „Slavíky bez hranic a také Cena pro nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls a Cena za nejstreamovanější českou skladbu na internetu budou součástí letošního slavnostního večera," uvedl pořadatel Jaroslav Těšínský.

   

  Hlasovat lze zasláním SMS zprávy z mobilního telefonu a také prostřednictvím online formuláře na webových stránkách ankety.  

  Moderátorem Českého slavíka 2017 bude opět herec a režisér Ondřej Sokol!
   

   

  „Také letos dá Český slavík Mattoni šanci vystoupit na závěrečném galakoncertu mladým interpretům nominovaným zvláštní porotou. Nominováni jsou Jakub Děkan, Pavel Callta, skupina Poetic a Pokáč. O tom, kdo z nich vystoupí, rozhodnou fanoušci v samostatném hlasování," dodal Těšínský.

   

  Zatímco jedni - jako Karel Gott, Lucie Bílá, Lucie Vondráčková, Ortel, skupina Kabát a podobně - sbírají ceny a na každý ročník se těší, jiní je bojkotují pro údajnou neobjektivitu. Například zpěvačka Helena Vondráčková se ankety už několik let nezúčastňuje. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...