Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMUTNÝ PŘÍBĚH

  Smrt Jana Třísky: Hercův blízký kamarád promluvil a odmítá kategorická slova Mádla i Hrušínského!

  27.09.2017 00:15 / celebrity google+ twitter facebook

  Kauza úmrtí velkého českého herce Jana Třísky (†80) je stále opředeno tajemstvím. Jak co se “záchrany” z Vltavy týče, tak i samotné události, po které umělec v nemocnici zemřel. Navíc si část jeho přátel myslí, že skutečně nespadl, ale skočil!

  Tříska lupa
  Nikdo neví stoprocentně, co se před událostí Janu Třískovi honilo v hlavě! | Warner Bros

  Dokonce se Bleskove.cz ozval člověk blízký Třískovi, který tvrdí, že část přátel je o “momentálním záměru herce ukončit život dobrovolně” přesvědčena. Jen se o tom “nehodí” mluvit veřejně. Jde hlavně o lidi, kteří jsou takzvaně morálně kvalitní, nebo se za ně považují, a ti už z principu podobné věci odmítají řešit. 

   

  „Hodně mě naštval třeba Jirka Mádl, ale toho omlouvá mládí. Ale spíš víc Honza Hrušínský těmi jejich kategorickými řečmi, až kecy, že Honza Tříska byl přeci profesionál, že on by to neudělal, nikdy. Že není blázen a že byl formát a podobně… Proboha, proč by to neudělal? Honza byl bezva chlap, skvělej herec, ale taky jenom člověk. A možná i Jirka Mádl si ve skrytu duše myslí, že to Jenda prostě udělal momentálně záměrně. Určitě nepřijel do Prahy se záměrem se zabít a na Karlově mostě. Ale jistou formou ,depresí´ mohl trpět a třeba ve spojení s ,jet lagem´, což je nemoc z časového posunu, o očemž tu zatím nikdo nemluvil,  a například ve spojení s nějakými léky, které mohl užívat, to mohlo způsobit momentální jisté ‘pomatení mysli’,” svěřil se  blízký známý rodiny Jana Třísky i jeho samotného.

   

  „O panu Hrabalovi také říkali zpočátku, že ‘on by to nikdy neudělal, že on by, takový formát, přeci nikdy nespáchal sebevraždu’. A jak dnes víme, skočil z okna v nemocnici. Každý má právo na to být nemocný, mýt psychický problém nebo nějaký zkrat. Každý! A Honza Tříska upřímně byl unavený, starý pán, který jel do Prahy jen proto, že to tomu Jirkovi Mádlovi slíbil a že se těšil na hezkou roli. Ale upřímně vím, a to mi říkal, že do Prahy se mu moc nechtělo. Už třeba kvůli počasí,” svěřil se člověk, který je na 95procent přesvědčen, že nešlo o nešťastný pád…  

  Někteří přátelé Jana Třísky jsou přesvědčeni, že z Karlova mostu nespadl náhodou!
   

   

  „Kdo viděl tu fotku, kterou uveřejnila některá média, která zachycuje Honzu na mostě, jasně vidí, že to není póza člověka jen sedícího na mostě, ale člověka odhodlávajícího se k něčemu… Hovořil jsem s kamarádem psychologem a psychiatrem a ten mi to potvrdil,” míní známý zesnulého herce.

   

  Jan Tříska měl s Jiřím Mádlem točit film, těšil se na něj, smlouva byla podepsána, zdravotní prohlídka dopadla dobře. Proč by se tedy zabíjel?

   

  „Co, když do té Prahy přijel, a až tady viděl, že ten život se nikam neubírá, dostal strach z nemocí, z prohlubujícího se stáří, z čehokoli… Mohl zkrátka myslet na cokoli, a prostě mu třeba došlo, že už ho čeká dříve nebo později jen ten konec. Nikdo nevíme, co se mu honí v hlavě. Stejně tak mohl i opravdu spadnout, ale proboha - říkat, že ‘on by to přeci nikdy neudělal, on ne’ - je prostě totální blbost. A když ne Jirka Mádl, Honza Hrušínský je starý bard a měl by to vědět. Stejně jako řada dalších,” dodal rozčíleně člověk, který si nepřeje zveřejnit své jméno, aby nebyl tzv. pranýřován.

   

  Po té, co byl Jan Tříska vytažen z vody a po více jak 10 minutách zrecuscitován a dokonce na malou chvíli gesty ruky komunikoval v postraumatickém šoku se záchranáři, byl uveden do umělého spánku a převezen na ARO. Poměrně krátce na to, po pár hodinách, nastala u Jana Třísky mozková smrt a při “životě” jej držely už jen přístroje. Lékaři pak herce drželi na přístrojích jen kvůli tomu, aby se s ním stihla rozloučit jeho žena Karla Chadimová, která letěla z USA. Nakonec to však nestihla, tělo definitivně vypovědělo službu v pondělí ve 2 hodiny ráno.

   

  Zda bude herec pohřben v Praze nebo v USA, o tom se rodina teprve rozhoduje!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...