Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ČESKÁ MISS

  Tohle je nová nejkrásnější dívka Česka!

  23.09.2017 22:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Konečně má ČR svou novou královnu krásy. Stala se jí v sobotu večer v Brně 21letá Michaela Habáňová ze Zlína. Druhá se umístila a titul Česká Miss Earth získala Iva Uchytilová a třetí příčku s titulem Česká Miss Supranational získala Tereza Vlčková.

  Habáňová Michaela lupa
  Michaela Habáňová je novou Českou Miss 2017! | Česká Miss

  Do hlasování se zapojila jak porota, tak veřejnost. Celkem vybírali z dvanácti dívek. Česká miss čelila v posledních měsících veliké kritice. Nakonec se ale finálový večer, který přenášely internetové portály i Regionální televize, podařilo zrealizovat. Večerem provázel moderátor TV Nova a Evropy 2 Petr Říbal. Galavečera se mimo jiných hostí zúčastnil i šéf slovenské Miss Jozef Oklamčák.  

  Novou Českou Miss se na galavečeru v Brně stala Michaela Habáňová ze Zlína.
   

   

  Finalistky České Miss, pod vedením Evy Čerešňákové a Martina Ditmara, který se ale večera nezúčastnil, se tradičně předvedly v několika soutěžních disciplínách jako módní přehlídka národních kostýmů různých návrhářů. Nechyběla ani promenáda ve spodním prádle či přehlídka společenských šatů.

   

  Vedle tří obvyklých titulů se rozdaly také doprovodné. Titul Česká Miss Survival pro dívku, jež nejlépe zvládla kurz přežití, který finalistky v rámci soutěže absolvovaly, připadl Markétě Matoušové. Českou Miss Online se stala Michaela Habáňová. Jednu z cen od partnerů soutěže si odnesla také Petra Mácová.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...