Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÁ REVUE

  Harapes v nové show na ledě, která pomůže i UNICEF

  16.09.2017 16:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Vlastimil Harapes, Michal Štípa a Nikol Márová, to budou hlavní hvězdy nové show na ledě Louskáček. Pohádkový příběh s úžasnou hudbou od Petra Iljiče Čajkovského se tentokrát představí v exkluzivních dvou představeních v Praze a v Pardubicích!

  Márová Harapes lupa
  Vlastimil Harapes si v nové lední revue Louskáček na ledě zahraje a bude jí i provázet slovem! | Jaroslav Hauer

  Taneční mistr Vlastimil Harapes, který před časem podstoupil operaci kyčle, se herecky i mluveným slovem představí v Louskáčkovi na ledě. Zhostí se role Strýčka Drosselmayera a navíc propůjčí představení svůj krásný hlas. Produkčně i producentsky celé představení zajistí Dance on Ice Prague a jediná česká muzikálová producentka Ema Krahulíková.

   

  „Tato velkolepá lední revue propojuje krasobruslení, akrobacii a tanec. Představí se 30. prosince 2017 od 14:00 v pražské Tip Sport areně a 13. 1. 2018 od 14:00 v ČEZ areně Pardubice. Celkem zde bude účinkovat na 90 umělců, včetně významných hvězd," uvedla producentka.

   

  Hlavními hvězdami budou přední čeští sólisté baletu Národního divadla Michal Štípa a Nikol Márová. „Moc se na to těšíme, protože to bude něco jiného, než jak to známe jako klasické provedení baletu," dodali společně baletní mistři. 

   

  Díky synchronizovanému bruslení a tanci Dětského baletu Praha se v celém představení prolne tanec na ledě i na jevišti. Louskáček na ledě je rodinné představení pro malé a velké, inspiruje i okouzlí diváky v každém věku.  

  Lední revue Louskáček na ledě se představí v Praze a v Pardubicích.
   

   

  Celé představení budou doprovázet nejrůznější vizuální efekty, které budou obohaceny například o světelnou show, dynamiku ohně a scénické pyrotechniky. „Tuto složku představí akrobaté a umělci Z-Show, mezi něž patří především reprezentantky a mistryně ČR v moderní gymnastice, vítězky domácích a mezinárodních tanečních soutěží, které pracují s ohněm a světlem," podotkla Ema Krahulíková.

   

  „Chceme připravit netradiční podívanou s nádhernou hudbou. Chceme propojit balet a krasobruslení a přiblížit tyto disciplíny divákům ve velmi krásné show. Máme nelehký úkol, vytvořit představení tak, aby zaujalo diváky všech generací. Chceme představit tento balet, jak ho dosud ještě nikdo v České republice neviděl - jako jedinečnou lední show,” říká režisérka a choreografka představení Veronika Zídková.

   

  V prostředí pohádkové scény, nádherných a stylových kostýmů, pestrobarevných projekcí, magických triků a speciálních efektů se představí také dětská taneční company složená z řad Dětského baletu Praha, prvního svého druhu u nás, který se věnuje zpracování významných baletních děl a tvorbě nových výpravných představení, která jsou ztvárněna pouze dětskými tanečníky ve věku 4 - 16 let. 

   

  „Lední revue LOUSKÁČEK NA LEDĚ má i svůj zásadní charitativní podtext! Tato show navíc podpoří z každé prodané vstupenky charitativní organizaci UNICEF," uvedl i PR manažer projektu.

   

  Dětský balet Praha ve spolupráci s UNICEF Česká republika vyhlašují výtvarný projekt “VYROB PANENKU Louskáčka či tanečnici z baletu Louskáček a pomůžeš dětem”. Do projektu se mohou přihlásit taneční studia, školy nebo jednotlivci, kteří chtějí pomáhat UNICEF. Hlavním cílem je pomoc dětem v rozvojových zemích světa, které potřebují očkování. Všechny panenky budou postoupeny k ,,adopci", nebo-li k prodeji či k aukci.

   

  „Veškerý výtěžek z tohoto projektu půjde přímo charitativní organizaci UNICEF Česká republika, která se zavázala, že veškeré finanční prostředky poputují pouze na pomoc dětem,” uvedl zástupce UNICEF.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...