Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEBEZPEČNÁ NEMOC

  Slavný frontman slavné skupiny byl vážně nemocný. Musel rušit kšefty!

  15.09.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  S vážnou nemocí bojoval několik týdnů Matěj Ruppert, frontman skupiny Monkey Business. Poté, co jej postihla klíšťová encefalitida, musel přestat vystupovat.

  Ruppert Matěj lupa
  Matěj Ruppert si kvůli nemoci musel dát dočasnou pauzu! | ShowPix

  Ruppert přiznal, že jej encefalitida paralyzovala. „Týden jsem byl v nemocnici na kapačkách a několik dní doma, kde se o mě krásně staraly manželka s dcerou, kterým za to moc děkuji,” prozradil TOP Staru Matěj Ruppert.

   

  „Nešlo dělat nic. Klíšťovka se nedá léčit léky. Na to zabírá klid, spánek, vitamíny, ale je to naštěstí za mnou,” raduje se teď už frontman slavné české kapely. 

  Matěj Ruppert si prošel klíšťovou encefalitidou a musel dočasně rušit vystoupení!
   

   

  Musel dokonce přestat pít alkohol. „Bylo to od mých osmnácti poprvé, kdy jsem neměl více jak tři dny žádný alkohol. Ani pivo, trvalo to měsíc,” podotkl Ruppert.

   

  Musel kvůli nemoci rušit kšefty. „Něco se zrušilo, něco odjela kapela bez mne. To už nešlo zrušit, ale teď snad vše doženu,” doufá Matěj, který přišel o pár hezkých stovek tisíc korun.

   

  Rupperta nenakazilo encefalitidou klíště, nýbrž komár. Právě komáři mohou zcela “bez problémů” rozšiřovat encefalitidu nebo boreliózu.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...