Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DIVNÝ NÁZOR

  Kalousek urazil Vondráčkovou: Žádný koncert, je to trapná estráda!

  14.09.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  O tom, že Helena Vondráčková (70) zahýbe českým šoubyznysem, se zpěvačce možná kdysi snilo a podařilo se jí to. Ale že bude hýbat i českou politickou scénou, o tom nejspíš neměla tušení. Stejně jako by ji nenapadlo, že přijdou urážky od těch, kteří reprezentují tuto zemi.

  Kalousek Vondráčková lupa
  Miroslav Kalousek označil koncerty Heleny Vondráčkové za trapnou estrádu! | Archiv, Facebook

  Jako totální “negentleman” se projevil šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten v reakci na současnou kauzu se zrušeným koncertem Vondráčkové v Opavě, kdy ona a její agentura se dostala do sporu s pořádající společností, uvedl něco, co by nikdo nečekal.

   

  Na internetu se totiž objevil billboard zvoucí na koncert zpěvačky, ovšem s přelepem, že “pro nezájem zrušen”. To napadla agentura Heleny Vondráčkové, tedy její manžel Martin Michal a považuje to za podraz ze strany pořadatele Radima Masného. A situaci chce hnát až k soudu. Na to právě reagoval jak Miroslav Kalousek, tak i extravagantní mladý politik Dominik Feri. 

   

  „Především nevím, proč se tomu říká koncert. Na koncertě jsem byl např. včera v Rudolfinu. Tahle trapná show není koncert, ale estráda,” napsal na twitterovém účtu šéf TOP 09.  

  Miroslav Kalousek nazval koncerty Heleny Vondráčkové trapnou estrádou!

   

  Vyjádření naštvalo nejenom samotnou zpěvačku, ale především jejího manžela a manažera Martina Michala, jehož reakce na sebe nenechala dlouho čekat. „Dominik Feri a Miroslav Kalousek, to je fakt třída. IQ houpacího koně. Blbec, co sdílí lživý příspěvek, je fakt hoden nástupu do sněmovny (léčebny),“ vyjádřil se Michal.

   

  Ani reakce veřejnosti na sebe nenechaly dlouho čekat, a to bez ohledu na přízeň k Vondráčkové. „Nejsem posluchačka H. Vondráčkové, ale co si dovolí alkoholik Kalousek, je už moc. Rozhodně toho zpěvačka dokázala za ta léta víc než tenhle arogantní pán, z kterého táhne chlast a v Bechyni jezdí i jednosměrkou v opačném směru,” napsala na sociální síti jedna z diskutérek.

   

  Další diskutující uvedl, že pak by mohl Kalousek nazvat “směšnou estrádou” i koncerty Karla Gotta, Lucie Bílé nebo zesnulé Věry Špinarové a dalších, nebo těch, kdy například zpívali s nějakým orchestrem. „Pan Kalousek je prostě buran. A Vondráčkové manžel to napsal dobře - IQ houpacího koně. To ten kůň má alespoň nějaké IQ…,” dodal pisatel.

   

  Někteří příznivci zpěvačky se ale domnívají, že útok Kalouska není kvůli koncertu, ale kvůli veřejné podpoře prezidenta Miloše Zemana a šéfa ANO Andreje Babiše, které Miroslav Kalousek z duše nesnáší. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...