Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ČEKÁ NA ORTEL

  Rakovinou nemocný Pomeje stále nemá vyhráno! Čeká ho další zákrok!

  13.09.2017 11:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Na zásadní ortel teď čeká Jiří Pomeje, který se stále doléčuje ze zhoubného onemocnění hrtanu. Sotva se mu zahojil krk po ozařování, musí na další zákrok. A ten pro herce a dabéra bude zásadní.

  Pomeje Jiří lupa
  Jiří Pomeje teď čeká na ortel lékařů! | Archiv

  Neuvěřitelných 36 dávek ozařování mělo zajistit, aby se nádor v krku zničil. Jenomže teď se ukáže, zda to pomohlo a Jiří Pomeje může slavit, anebo naopak. Pokud by se ukázalo, že rakovinné buňky nezmizely, musel by na další operaci. To by ale pro pacienta znamenalo krutý ortel. „Přišel bych nadobro o hlas. Měl bych slavíka," přiznal smutně Jiří.

   

  Všichni, on, jeho žena i rodina ale doufají, že vše bude dobré a herec bude v pořádku. Musí však na sonografii krku. Tu mu provedou v anestezii nosem, kdy mu přes něj zavedou do krku kameru a zjistí, jak na tom je. Zároveň odeberou vzorek. „A pak budu čekat, jak to dopadne," dodal smutně bývalý producent, dnes herec a hlavně dabér.  

  Jiří Pomeje musí na jeden zákrok, který zjistí, zda se rakovinu podařilo zahnat!
   

   

  Pomeje, který v uplynulých letech prožíval peklo kvůli dluhům, které podle svého názoru nezpůsobil a rozhodně ne úmyslně, prožívá teď ještě větší. Čekání na ortel lékařů je asi to nejhorší. Nyní dokonce chystá knížku o svém životě, práci i o boji s rakovinou. Zatím má poněkud tvrdý pracovní název: Ta svině se bojí smíchu.

   

  Jiřímu Pomeje teď nezbývá, než držet pěsti, aby vyšetření dopadlo dobře a aby si herec mohl užívat života, hlavně své krásné manželky Andrey, která je mu velikou oporou, a jejich krásné dcerky. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...