Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  ČEKÁ NA ORTEL

  Rakovinou nemocný Pomeje stále nemá vyhráno! Čeká ho další zákrok!

  13.09.2017 11:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Na zásadní ortel teď čeká Jiří Pomeje, který se stále doléčuje ze zhoubného onemocnění hrtanu. Sotva se mu zahojil krk po ozařování, musí na další zákrok. A ten pro herce a dabéra bude zásadní.

  Pomeje Jiří lupa
  Jiří Pomeje teď čeká na ortel lékařů! | Archiv

  Neuvěřitelných 36 dávek ozařování mělo zajistit, aby se nádor v krku zničil. Jenomže teď se ukáže, zda to pomohlo a Jiří Pomeje může slavit, anebo naopak. Pokud by se ukázalo, že rakovinné buňky nezmizely, musel by na další operaci. To by ale pro pacienta znamenalo krutý ortel. „Přišel bych nadobro o hlas. Měl bych slavíka," přiznal smutně Jiří.

   

  Všichni, on, jeho žena i rodina ale doufají, že vše bude dobré a herec bude v pořádku. Musí však na sonografii krku. Tu mu provedou v anestezii nosem, kdy mu přes něj zavedou do krku kameru a zjistí, jak na tom je. Zároveň odeberou vzorek. „A pak budu čekat, jak to dopadne," dodal smutně bývalý producent, dnes herec a hlavně dabér.  

  Jiří Pomeje musí na jeden zákrok, který zjistí, zda se rakovinu podařilo zahnat!
   

   

  Pomeje, který v uplynulých letech prožíval peklo kvůli dluhům, které podle svého názoru nezpůsobil a rozhodně ne úmyslně, prožívá teď ještě větší. Čekání na ortel lékařů je asi to nejhorší. Nyní dokonce chystá knížku o svém životě, práci i o boji s rakovinou. Zatím má poněkud tvrdý pracovní název: Ta svině se bojí smíchu.

   

  Jiřímu Pomeje teď nezbývá, než držet pěsti, aby vyšetření dopadlo dobře a aby si herec mohl užívat života, hlavně své krásné manželky Andrey, která je mu velikou oporou, a jejich krásné dcerky. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...