Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MÁTE ŠANCI

  Holky, hurá, Muž roku Hložek je volný! Máte šanci.

  13.09.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Dívky a ženy máte šanci mít doma aktuálního Muže roku 2017 Matyáše Hložka (23). Necelý měsíc po finále soutěže o nejkrásnějšího chlapa ČR v Náchodě je single. Pustil k vodě partnerku Kateřinu Hadašovou, s níž chodil pouhých pět měsíců.

  Hložek Matyáš lupa
  Muž roku 2017 Matyáš Hložek je volný! | ShowPix

  Kateřina prý na Matyáše strašně žárlila a hádka měla přijít po finálovém večeru. Ti, kteří byli u toho říkají, že v tu chvíli pochopili, že vztah nebude mít dlouhého trvání. A měli pravdu.  

  Muž roku 2017 Matyáš Hložek je single, protože se rozešel s přítelkyní Kateřinou!

   

  Bylo tedy jen otázkou času, kdy Kateřina Matyáše nebo naopak pustí k vodě. A stalo se! Za vším byla žárlivost sestry modelky Lucie Hadašové. „Matyáš je hodnej kluk a pokud jeho partnerka tolik žárlila, nemohlo to dopadnout jinak. Musela přeci pochopit, že on bude teď hodně vidět a zkrátka bude o něj zájem," dodal i jeden z finalistů Muže roku 2017.

   

  O přízeň dívek nemá Hložek mladší, který pracuje jako fitness trenér rozhodně nouzi, a nejenom proto, že je majitelem titulu o nejkrásnějšího muže naší země. Není ale sám z mužů roku z plynulých ročníků, kterým vztah nevydržel. Docela častá byla výměna partnera pak u dívek, které vyhrávaly tituly Miss. Ani u nich mnohdy vztahy nevydržely. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...