Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  MÁTE ŠANCI

  Holky, hurá, Muž roku Hložek je volný! Máte šanci.

  13.09.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Dívky a ženy máte šanci mít doma aktuálního Muže roku 2017 Matyáše Hložka (23). Necelý měsíc po finále soutěže o nejkrásnějšího chlapa ČR v Náchodě je single. Pustil k vodě partnerku Kateřinu Hadašovou, s níž chodil pouhých pět měsíců.

  Hložek Matyáš lupa
  Muž roku 2017 Matyáš Hložek je volný! | ShowPix

  Kateřina prý na Matyáše strašně žárlila a hádka měla přijít po finálovém večeru. Ti, kteří byli u toho říkají, že v tu chvíli pochopili, že vztah nebude mít dlouhého trvání. A měli pravdu.  

  Muž roku 2017 Matyáš Hložek je single, protože se rozešel s přítelkyní Kateřinou!

   

  Bylo tedy jen otázkou času, kdy Kateřina Matyáše nebo naopak pustí k vodě. A stalo se! Za vším byla žárlivost sestry modelky Lucie Hadašové. „Matyáš je hodnej kluk a pokud jeho partnerka tolik žárlila, nemohlo to dopadnout jinak. Musela přeci pochopit, že on bude teď hodně vidět a zkrátka bude o něj zájem," dodal i jeden z finalistů Muže roku 2017.

   

  O přízeň dívek nemá Hložek mladší, který pracuje jako fitness trenér rozhodně nouzi, a nejenom proto, že je majitelem titulu o nejkrásnějšího muže naší země. Není ale sám z mužů roku z plynulých ročníků, kterým vztah nevydržel. Docela častá byla výměna partnera pak u dívek, které vyhrávaly tituly Miss. Ani u nich mnohdy vztahy nevydržely. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...